درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

درب اتوماتیک صنعتی جهت نصب در ورودی سوله های صنعتی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، آشیانه هواپیماها و ... برای بهره وری بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی، و از همه مهمتر سرعت بخشیدن مورد استفاده قرار می گیرد.

 در کارخانجات و واحدهای صنعتی که ماشین آلات بزرگ صنعتی رفت و آمد می کنند و یا برای انتقال کالاها از کامیون ها و ابزارهای حمل و نقل عظیم الجثه استفاده می شود درب های الکترونیکی یک ضرورت به شمار می رود چرا که باز کردن دربهای صنعتی بزرگ و بلند این واحد ها با نیروی مکانیکی و نیروی انسانی دشوار و کند خواهد بود. در این واحد ها دربها عموما به دو منظور نصب می شوند.

یکی دربهای خارجی مجموعه ها که معمولا به صورت درب کرکره ای ریلی یا درب کرکره ای بالارونده (رول آپ) می باشند و دیگری دربهای های اسپید که در فضاهای داخلی و به منظور کنترل تردد و عبور و مرور بین واحد ها نصب می شوند. دربهای های اسپید از سرعت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر اینکه در تعداد باز و بسته شدن روزانه محدودیتی ندارند در برخورد با مانع مقاوم بوده و به سرعت باز می شوند دربهای کرکره ای نیز علی رغم ابعاد بزرگشان چه در نوع درب کرکره ای ریلی و یا درب کرکره ای رول آپ از مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و سرقت و اعمال خرابکارانه برخوردار بوده و همه قابلیت های درب اتوماتیک معمولی و کوچک همچون کرکره برقی های دیگر را دارا هستند..

درب های سکشنال نیز نوع دیگری از دربهای اتوماتیک صنعتی است که در فضاهای کوچکتر و با محدودیت عرض نصب می شوند. این نوع درب ها به دلیل قابلیت جمع شوندگی در زیر سقف در ورودی های کم عرض به کار گرفته می شوند.

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود .