درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

با همه گیر شدن استفاده از درب های اتوماتیک شاید این تصور پیش بیاید که رفاه آن ها را بر امنیت ورود و خروج ترجیح داده ایم اما باید گفت که با پیشرفت های سریع و روزانه علم و تکنولوژی قابلیت ها امنیتی دربهای اتوماتیک هم افزایش یافته اند.

درب اتوماتیک ضد حریق یک درب مقاوم دربرابر حرارت بالاست که در هنگام بروز آتش سوزی می تواند از گسترش آتش از یک فضا به فضاهای جنبی جلوگیری کرده و زمان بیشتری را در اختیار آتش نشانان قرار دهد  تابتوانند حریق را دفع کنند.  بنا بر این ویژگی است که درب اتوماتیک ضد حریق می تواند برای انبارهای کالا، مراکز تجاری، بیمارستانها ، کارخانجات و فضاهایی که واحد های مختلف دارند مناسب باشد.

درب های اتوماتیک ضد حریق درب هایی هستند که در ساختمان  آنها از لایه های پشم سنگ با ضخامت های متفاوت استفاده شده است درب های اتوماتیک ضد حریق  چهار چوب های فولادی دارد که تا دمای حدود 400 درجه قابلیت تحمل گرما را دارند. شیشه های به کار رفته در این دربها نیز عایق بوده و دستگیره های آن را طوری می سازند که در حرارت بالا قابل استفاده و باز شدن به صورت دستی را دارا باشند.

درب اتوماتیک ضد حریق

بر اساس مقررات ساخت و ساز  نصب سیستم های اعلام حریق برای بسیاری از اماکن تجاری و حتی مسکونی ضروری شده است. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که در صورت وقوع حریق در یک مکان سنسورهای آن فعال شده و با ارتباط با دیگر واحد ها هشدار و آژیر عمومی را به صدا در می آورد. درب اتوماتیک  ضد حریق این امکان را دارد که با این سیستم ها هماهنگ شده و در زمان بروز حادثه به مرکز کنترل این سیستم فرمان لازم را صادر کند.

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود .