درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

امروزه دیگر ضد سرقت کردن شامل قفل های حجیم و درب های قطور چند قفله نیست. بلکه دربها را طوری طراحی می کنند که در ظاهر مانند دیگر دربها و یا حتی زیباتر بوده اما قابلیتهای امنیتی و محافظت از هر گونه فشار و زور را دارند.

درب اتوماتیک ضد سرقت در کلیه زمانهای کاری ویژگی های یک درب اتوماتیک معمولی را ارائه می دهد و  ویژگی های امنیتی آن در زمان های غیر کاری فعال می شوند.

 نوع کرکره ای درب اتوماتیک یا Roll Gitter یک نوع درب کرکره ای دارای فولاد خاص است که در برابر بریده شدن بسیار مقاوم است.

درب های اتوماتیک ضد سرقت قابلیت برنامه ریزی این را دارد که در مواقع خاص (مانند زمانی که کسی در ساختمان نیست و یا شبها) به صورت خودکار قفل شده و از هرگونه خرابکاری و سرقت مقابله می کند.

 این گونه درب ها شامل آلیاژ های خاصی است که بر روی قفل ها پوشانده شده و آنها را در مقابل هر گونه فشار و اهرم شکستن مقاوم می کند. هم چنین دارای سیستم آلارم هستند تا در هنگام باز شدن غیر متعارف هشدارهای لازم را اعلام کند. این نوع سیستم های مانند دیگر سیستم های هشدار این قابلیت را دارند که علاوه بر آژیر سیگنال های راه دور هم بفرستند تا بتوانند صاحب خانه یا پلیس و یا دیگر افراد را از سرقت احتمالی در حال وقوع باخبر کنند.

درب اتوماتیک ضد سرقت

درب های اتوماتیک ضد سرقت معمولا برای بانکها، موزه ها، صرافی ها و طلافروشی ها، مراکز بزرگ تجاری، ادارات دولتی ، ادارات امنیتی  و دیگر اماکن دارای حفاظت ویژه پیشنهاد می شود.

قیمت درب اتوماتیک ضد سرقت  بسته به نوع آن می تواند متفاوت باشد. برای مشاوره و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی آرتادر تماس بگیرید.

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود .