درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

درب اتوماتیک کرکره ای (خانگی)امروزه درب کرکره های اتوماتیک نیاز اساسی هر ساختمان می باشد. در واقع کرکره اتوماتیک اکنون یکی از الزامات درب پارکینگ، انباری، و پنجره ها برای ساختمان ها می باشد. کرکره در واقع دیواری است متحرک که در مواقع لزوم در برابر ورودی ها و پنجره ها قرار میگیرد و هرگاه بخواهید میتوانید آن را بالا برده و در واقع بردارید.

 

کرکره اتوماتیک با مرکز کنترل هوشمند کرکره شما را به یک کرکره هوشمند تبدیل می کند. این نوع از کرکره قابلیت برنامه ریزی را دارد. شما میتوانید در زمان خاصی آن را باز و بسته یا نیمه باز نمایید. اولین و مهمترین وظیفه کرکره برقی اتوماتیک حفظ و مراقبت از ساختمان می باشد.

 

ویژگی های درب اتوماتیک کرکره ای (خانگی)

  • استفاده بهینه از حداکثر فضای داخل پارکینگ
  • ایجاد و افزایش امنیت در ساختمان
  • عملکرد آسان در باز و بسته شدن توسط ریموت، کلید یا وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه
  • کارکرد بیصدا به دلیل استفاده از تیغه های فومدار به خصوص در ساختمان
  • زیبایی منحصر به فرد و انطباق با تمامی نماهای ساختمان همراه با طیف رنگ گسترده
  • قابلیت نصب سنسورهای جانبی و فلاشر

 

 

موتور توبولار درب کرکره ای

برای کرکره های برقی با ابعاد کوچک از موتور توبولار استفاده می شود. این نوع موتور هیچ فضایی در بالای کرکره اتوماتیک به خود اختصاص نمی دهد و داخل شفت کرکره نصب می شود. این نوع موتور همواره دور از دید بوده و نیاز به سرویس دورهای ندارد و به دلیل این که داخل شفت می باشد در معرض نور، باران و گرد و غبار نیست. به وسیله دستگیرهای که در کنار موتور در نظر گرفته شده به صورت دستی عمل باز و بسته شدن کرکره انجام می شود، که معمولاً دستگیره به صورت سیار استفاده می شود. ضمناً در این نوع از موتور در مواقع قطع برق امکان استفاده از یو پی اس می باشد.

درب اتوماتیک کرکره ای خانگی
درب برقی کرکره ای خانگی
درب خانگی کرکره ای برقی
درب اتوماتیک خانگی کرکره ای

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود .