درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

سایه ای خنک در تراس، آلاچیق و یا فروشگاه و لذت خوردن یک صبحانه دلچسب در زیر سقفها و سایبان های متحرک آرتا.

داشتن یک رستوران یا کافی شاپ با سایبان و یا سقف متحرک برقی، که در هر لحظه به یک فضای باز در هوای آزاد و خنک تبدیل شود، میتواند یکی از مزایای غیر قابل انکار برای این نوع مکان ها باشد.

مدل های امروزی سایبان ها، جدای از مفهوم کاربری، نوعی  المان معماری است، که میتواند اثری هنری هم محسوب شود. سایبان‌های مدرن نمونه‌ای از طراحی سازه‌های امروزی و با استفاده از مصالح جدید و مدرن امروزی است.

سایبان محافظی در برابر باد،باران، خورشید هستند و بعضی از آنها تحمل بار سنگین را نیز دارند.

کاربرد های سایبان

سایبان میتواند کاربرد های متعددی داشته باشد از جمله سایه بان حیاط منزل، سایه بان پارکینگ، سایه بان فروشگاهی، سایه بان خود پراز، سایه بان ویژه مراکز تجاری دارای فضای باز، سایه بان پنجره های ساختمان، سایه بان بالکن،سایه بان کولر،سایبان درشکه و هر فضایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است.

انواع سایبان

سایبان در دو نوع ثابت و متحرک و همچنین دستی و برقی وجود دارند.
سایبان های برقی می توانند با سیستم هوشمند برق ساختمان هماهنگ شوند و به طور خودکار باز یا بسته شوند. همچنین در حالت جمع فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. بر روی سایه بان ها میتوان تصاویر مختلفی را چاب کرد و این نکته برای طراحان داخلی و طراحان نما و همچنین برندها مزیت به شمار می رود.
 

حیاط منزل، سایه بان پارکینگ، سایه بان فروشگاهی، سایه بان خود پراز، سایه بان ویژه مراکز تجاری دارای فضای باز، سایه بان پنجره های ساختمان، سایه بان بالکن،سایه بان کولر،سایبان درشکه و هر فضایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است.

سایبان های برقی یا سقف متحرک برقی جهت پوشش مناطق روباز از باران و آفتاب تولید و به فروش میرسد.

از سایبان ها برای حفاظت در برابر باد، باران، خورشید و بعضی از آنها برای تحمل بار سنگین استفاده می شود.

سایه ای خنک در تراس، آلاچیق و یا فروشگاه در زیر سقفها و سایبان های متحرک.

3.9/5 (8 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone