درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و شما برای انتخاب درب مناسب با گزینه های مختلفی روبه رو هستید. شاید فروشگاه ها و صفحات زیادی را برای بهترین و ارزانترین درب دیده باشید و کمی هم دچار سردرگمی شده باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که قدم به قدم جلو بروید. ابتدا با مشورت از فروشندگان نوع دربی که متناسب با مکان شماست انتخاب کنید. برای این منظور فضای فیزیکی، محدودیت های عرض و ارتفاع و یا دیوارها برای نصب تجهیزات، تعداد تردد و سرعت باز و بسته شدن درب ، امنیت مورد انتظار شما را بررسی کنید. به عنوان مثال برای فضای پارکینگ درب سکشنال مناسب فضاهای با محدودیت عرض و البته مسقف مناسب است و درب ریلی برای فضاهایی که عرض زیادی دارد اما برای باز شدن درب به سمت داخل یا خارج فضایی را در اختیار ندارند . در مورد دربهای اتوماتیک شیشه ای نیز انتخاب بین درب های تاشو ،کشویی، گردان و ... با توجه به فضای شما بسیار مهم است.

بعد از آن از میان گزینه های موجود آنچه که به لحاظ ظاهری مناسب فضای شماست و سلیقه شما را تامین می کند انتخاب کنید و در آخر با مقایسه قیمت فروشندگان برای همان یک محصول اقدام به خرید کنید.

قیمت درب اتوماتیک از فاکتورهای مختلفی تبعیت می کند :

  • کشور سازنده درب اتوماتیک :

در حال حاضر عمده کشورهای سازنده درب اتوماتیک کشورهای اروپایی ایتالیا،چک، اسپانیا، آلمان ،سوئیس و سوئد می باشند که بنا به دلایل مختلف از جمله هزینه های واردات گرانترین دربهای اتوماتیک در ایران هستند.

کشور ترکیه نیز دارای برندهای قابل قبولی است که درب های ترکیه ای هم طرفدارانی در ایران دارند. درب های ایرانی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و بعد از آن تولید کنندگان چین و تایوان در رده بعدی قیمتی قرار دارند

کشورهای سازنده درب اتوماتیک

  • قطعات مختلف درب اتوماتیک

درب های مختلف از قطعات مختلفی استفاده می کنند.مثلا در درب های کرکره ای از تیغهای مختلف پلی کربنات، فولادی و یا تک جداره و دو جداره استفاده می شود. در درب های شیشه ای نیز نوع شیشه ،یراق آلات، فریم و قفل و باتری در کیفیت های مختلف می توانند داشته باشند. انواع درب پارکینگ نیز از قطعات مختلفی همچون موتور ها، ریموت ها و باتری و... برخوردارند.

بعد از انتخاب مدل درب اتوماتیک برای انتخاب قطعات همواره به این نکته توجه داشته باشید که به مرور زمان این قطعات دچار فرسودگی شده و نیاز به تعویض دارند. پس بهتر است خدمات پس از فروش سازنده و شرکت ارائه دهنده را چک کنید.

  • ابعاد درب اتوماتیک

اینکه هزینه درب اتوماتیک شما با توجه به اندازه آن متغیر باشد کاملا منطقی است چرا که اندازه قطعاتی که در آن به کار رفته متفاوت است مثلا تیغه های کرکره برقی بر اساس اندازه شان قیمت های متفاوتی دارند. فاکتور دیگری که در اندازه درب اتوماتیک بر میزان قیمت آن تاثیر می گذارد نوع موتور الکتریکی برای باز و بسته کردن درب می باشد چرا که درب هایی با وزن های متفاوت نیاز به نصب موتورهای متفاوتی دارند

ابعاد درب اتوماتیک

  • نصب و راه اندازی درب اتوماتیک

هزینه نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک در شرکت آرتادر با توجه به نوع درب و محل نصب تعیین می شود. هزینه های نصب و تعمیرات درب اتوماتیک در اماکن مختلف مسکونی، تجاری و یا صنعتی متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت های درب اتوماتیک و هزینه های قطعات و یا نصب با شماره تلفن 02175285 تماس بگیرید.

 

 

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود .