درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

من در صدها مورد اعم از شکایت و دفاع از موارد  آسیب درب اتوماتیک مشغول به کار بوده ام. همانطور که در یکی از مقالات قبلی من (درج و خروج از عملیات اتوماتیک درب) بحث شده است، درب های اتوماتیک قطعات بسیار پیچیده ای از تجهیزات هستند که نیاز روزانه را به خود جلب می کنند. بیشتر آسیب ها زمانی رخ می دهند که برخی از اجزای سیستم درب اتوماتیک خراب شوند. در اکثر مجموعه های درب اتوماتیک، سازنده برچسب های هشدار دهنده را به مدیر نظارت از فروشگاه های تجاری اطلاع می دهد که این درب ها نیاز به بازرسی های امنیتی روزانه دارند. وظیفه چک کردن های ایمنی روزانه بر عهده مدیریت فروشگاه است. در بسیاری از موارد بیان شده است که عملیات بسیاری از فروشگاه ها صرفا شامل نیروی روزانه مورد نیاز برای تأیید صحت عملیات سیستم های درب اتوماتیک تجاری نمی باشد.

همه فروشگاه های زنجیره ای در تلاش برای کسب و کار خود هستند تا به بیشترین سود ممکن دست پیدا کنند. اکثر فروشگاه های زنجیره ای سیاست های سختگیرانه ای را دارند که شامل قرار دادن دقیق و جمع آوری محصولات می باشد. آنها مأموریت می دهند که چه مقدار از جعبه ها ممکن است در طبقه فروش قرار گیرد. مطالعات انجام شده جهت تعیین مقدار قرار دادن محصول در ارتباط با جریان ترافیک راهرو صورت گرفته است. تمام این طرح های مهم برای جذب بیشتر مشتریان به محصول برجسته انجام می شود. آنها برنامه هایی را در مورد چگونگی تمیز کردن دستشویی ها و ایجاد زمانبندی تمیز کردن آنها، و همچنین یک گزارش به صورت نمودار برای پرسنل تعمیر و نگهداری، تنظیم می کنند. به صورت مستقیم، نشان داده شده است که بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای هیچ گونه دانش و نگرانی در هنگام استفاده از درب های اتوماتیک ندارند. آنها تنها زمانی احساس نیاز به تعمیر پیدا می کنند که یک مشکل ظاهری در آن محل بوجود آید. فروشگاه ها به ندرت تعمیر و نگهداری دوره ای (P.M.) را برای سیستم های درب اتوماتیک انجام میدهند. برای مدیریت فروشگاه ها، سیستم درب های اتوماتیک دلیل بخشی از درآمد کسب و کار آنها نیست.

همانطور که در موارد گذشته گفته شد، این ایده که بازرسی های ایمنی درب های اتوماتیک به صورت روزانه انجام می شود برای فروشگاه عجیب است. اغلب احساس آنها این است که وقت کافی را برای آماده سازی  و کارهای فروشگاه ها نداریم  و بررسی درب های اتوماتیک چیزی است که از آنها خواسته شده و وقت آن ها را هدر میدهد. مدیران تمامی وقت خود را  مشغول فراهم  کردن فروشگاه و تکمیل آن هستند و هیچ زمان اضافی ای به از کار های روزانه خود انجام نمیدهند. فرهنگ فروشگاههای زنجیره ای این است که آنها هزینه خدمات درب را فقط در صورت نیاز فراهم کنند، مدیریت فروشگاه تا زمانی که یک حادثه برای یکی از مشتریان رخ ندهد هیچ اقدامی برای خدمات درب انجام نمی دهد.

در صورتی که دعوی علیه آسیب های مربوط به درب اتوماتیک علیه یک فروشگاه بزرگ زنجیره ای ثبت شود، تلاش  فروشگاه برای به گردن انداختن مجازات به نهادهای تعمیر و نگهداری هدایت می شود. سازندگان درب اتوماتیک اکثر مواقع در زنجیر سرزنش قرار دارندو اگر که فروشنده های متعدد و ارائه دهندگان خدمات وجود داشته باشد، بسیار پیچیده است که تعیین کنند چه کسی خدمات را انجام داده و این قضیه  تشخیص مسئولیت را دشوار می کند. اکثر فروشگاه های زنجیره ای به طور واضح سیاست های لازم برای حفاظت از مشتریان خود را از ندارند.

سازمان ها و ارگان های متعددی وجود دارند که در ساختن درب ها از حداقل استاندارد برای طراحی ایمن و اجرای عملی محصولات خود استفاده می کنند. این استانداردها به راحتی برای مدیریت هر فروشگاه تجاری در دسترس است. معمولا، به نصب کنندگان، فروشندگان و تامین کنندگان آموزش داده می شود که تلاش کنند تکنیک های استاندارد شده را در صنعت درب اتوماتیک ارائه دهند. موضوع آموزش استاندارد، شرکت های خدماتی را قادر ساخته تا درب ها را بازرسی کنند و تایید کنند که درب ها در زمان بازرسی حداقل الزامات ایمنی را به صورت یکنواخت برآورده کنند. هرچند هر تکنسین و نصب کننده ای ممکن است دارای گواهینامه باشد، اما هیچ ضرورتی برای مدیریت فروشگاه در تایید عملیات ایمنی درب های اتوماتیک به صورت روزانه ندارد. برنامه های آموزشی ای برای آگاهی ایمنی دربهای اتوماتیک از چندین سازمان، فروشندگان درب و بعضی از ارائه دهندگان خدمات در ارائه شده است. من به شخصه نمونه هایی دیده ام  که مدیریت سطح بالا به طور فعال در چنین برنامه های آموزشی ای شرکت می کند

به عنوان بخشی از خدمات مربوط به بازرسی درب ، من شخصا برنامه هایی را برای ایجاد و توسعه سیاست های فروشگاه جهت چک کردن ایمنی روزانه و ضبط  و نگهداری آن در فروشگاه های زنجیره ای ارائه دادم. انواع مختلفی از رویه های مناسب وجود دارد که در طول این برنامه توصیه می شود که باعث کاهش دزدی از فروشگاه ها می شود. با آموزش و نظارت بر مدیریت  فروشگاه ها برای ارزیابی درست درب های اتوماتیک ، شدت خطر آسیب جدی به مخاطبان و خریداران کاهش می یابد.  علت چنین فرآیند آموزشی این است که مطمئن شوید مدیریت فروشگاه دقیقا و به طور کامل سیستم های درب اتوماتیک را ارزیابی کرده است یا خیر. این ارزیابی روزانه یک لایه ایمنی دیگر را به طرفداران فروشگاه ارائه میدهد و احتمالا آسیب های ناشی از یک سیستم درب اتوماتیک خراب را کاهش می دهد.

زمانی که آسیب  ها مربوط به درب به صورت مختلف ارزیابی می شود، ضروری است که شما از لایه های مختلف مسئولیتی درک کاملی داشته باشید زیرا ممکن است در مسیری که منجر به خرابی عملکرد درب شود، نقش داشته باشید.  شما باید بهترین متخصص را پیدا کنید تا همه روش های شناسایی شخصیت های مسئول مشخص شود . شناخت متخصص مناسب با سالها تجربه در صنعت درب اتوماتیک پتانسیل شما را به شدت افزایش خواهد داد.

مایک پنیش یک متخصص معاینه قانونی در صنعت ساخت و ساز است. یکی از زمینه های تخصص او مربوط به درب های اتوماتیک است که بیش از 35 سال تجربه در برخورد با اماکن تجاری، ساختمان های چند طبقه مسکونی، هتله ها ، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مکان دیگر که در آن نیاز به سیستم درب های خاص است. او چندین مقاله در مورد اتفاق های مرتبط با درب و مسائل تعمیر و نگهداری مربوط به سیستم های درب اتوماتیک نوشته است. او به عنوان یک پیمانکار درب و سخت افزار در ایالت کالیفرنیا مجوز دارد. او به عنوان یک مشاور و متخصص در بسیاری از موارد آسیب پذیری درب برای هر دو شاکی و دفاع حضور داشته. مایک می تواند به سرعت به حقایق دست پیدا کند و اطلاعات مهم مربوط به شما را توضیح دهد همچنین می تواند به شما در توسعه پرونده محاکمه کمک کند.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: اجزای اصلی درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک الکترومکانیکی

مطلب پیشنهادی مرتبط: تعمیرات درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک ضد حریق

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک ضد سرقت

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک هوشمند

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک هیدرولیکی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک خروج اضطراری

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک اسلایدینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک رول آپ

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک اتاق عمل

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب آشیانه هواپیما و هلیکوپتر

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک نیم گرد

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: خدمات چاپ روی درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک صنعتی کشویی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک صنعتی سکشنال

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک صنعتی کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک پر سرعت های اسپید

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک راهبند

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک ریلی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک زیر سقفی سکشنال

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاهی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک صنعتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب برقی کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب برقی شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب شیشه ای سکوریت

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب ریموتی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب شیشه ای کشویی

مطلب پیشنهادی مرتبط: ایمنی درب های اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: تیغه های کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: کارکرد درب اتوماتیک پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

مطلب پیشنهادی مرتبط: عملکرد ریموت کنترل درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب ریموت دار کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای تاشو

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب ریلی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خدمات درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب کرکره ای اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب کنترل راهبند پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک صنعتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک کرکره ای

2.9/5 (7 رای)
parking power door pricerolling power doorparking rolling door priceglass power door
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone