درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

درب برقی شیشه ای چیست؟

درب های برقی و یا همان درب های اتوماتیک نسل جدیدی از درب ها هستند که توانسته اند به سبب مزایای بی شماری که دارند؛ توجه بسیاری از افراد جامعه را به خود جلب کنند. به سبب استقبالی که از درب های برقی شد بسیاری از سازندگان به دنبال ساخت درب های برقی در انواع مختلف رفتند.

درب برقی شیشه ای جزئی از درب های برقی هستند که به سبب زیبایی که دارند؛ انتخاب اول بسیاری از اقشار جامعه برای استفاده در امکان مختلف هستند.

اگر قصد خرید درب برقی شیشه ای را دارید اما در خصوص آن اطلاعاتی ندارید؛ پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا بتوانید اطلاعاتی کلی در خصوص این درب ها کسب کنید.

درب برقی شیشه ای در دو مدل لولایی و کشویی تولید می شود؛ امکان استفاده از این درب ها در هر مکانی وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی برای اجرای آن ها وجود ندارد.

هتل ها، مراکز تفریحی و تجاری، پاساژهای بزرگ و... را می توان از اصلی ترین مشتریان این نوع کرکره ها دانست.

glass-power-door

درب برقی شیشه ای

مزایای درب برقی شیشه ای

سهولت در استفاده: از مهم ترین مزیت درب برقی شیشه ای سهولت در رفت و آمد است. در اماکن پر تردد مانند پاساژها استفاده از درب های برقی باعث می شود تا در زمان صرفه جویی شود. درب های شیشه ای قدیمی که به صورت دستی باز و بسته می شدند، سنگین بودند و هر شخصی نمی توانست به آسانی آن ها را جابجا کند.

اشغال نکردن محیط: از دیگر مزیت هایی که درب های شیشه ای برقی دارند این است که فضای زیادی را اشغال نمی کنند و در کوچک ترین فضا ها نیز امکان اجرا کردن آن ها وجود دارد.

مصرف برق کم: از مزیت های دیگر درب برقی شیشه ای این مورد است که مصرف برق پایینی را دارند و باعث می شوند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

زیبایی: زمانی که صحبت از خرید درب اتوماتیک شیشه ای می شود؛ زیبا بودن این شیشه ها جایگاه ویژه ای را برای خریداران دارد. درب های شیشه ای جلوه بسیار زیبایی را به محیط می دهند و همین امر سبب محبوبیت این شیشه ها شده است.

جلوگیری از صدا و آلودگی: آلودگی هوا یکی از معضلات این روزهای جامعه است. در اماکن پر تردد و یا حتی مکان هایی که تردد زیادی صورت نمی گیرد آلودگی به سرعت وارد محیط می شود.

درب های اتوماتیک شیشه ای به دلیل این که به سرعت و البته در مواقع تردد افراد باز و بسته می شوند؛ نمی گذارند تا آلودگی به محیط داخل فضا وارد شود. به جز مقوله آلودگی مانند عایق عمل می کنند و از نفوذ سر و صدا نیز به محیط داخل جلوگیری می کنند.

قیمت درب های شیشه ای

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که تعیین کننده قیمت درب های شیشه ای هستند. از مهم ترین این عوامل می توان به متریالی که در ساخت این نوع درب ها استفاده می شود اشاره کرد.

درب های شیشه ای طول عمر بالایی دارند اما این طول عمر بالا منوط به استفاده از متریال مطلوب و مناسب در ساخت درب های شیشه ای است.

درب های برقی به وسیله موتورهای پر قدرت کار می کنند. در واقع وظیفه تامین انرژی مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب بر عهده موتور است.

موتورهایی که ساخت کشور آلمان هستند بسیار پر قدرت هستند و در عین حال کیفیت بالایی را دارند. همین موضوع کافیست تا به این مورد پی ببرید که چطور برخی از درب های شیشه ای قیمت بالایی را نسبت به دیگری دارند.

متراژ درب نیز از دیگر عناصر رقم زننده قیمت درب شیشه ای است. درب شیشه ای از شیشه و فریم ساخته می شود. البته ناگفته نماند درب های شیشه ای فریم لس نیز در بازار وجود دارند که می توان از آن ها نیز استفاده کرد.

جنس و ضخامت شیشه هایی که در ساخت درب های برقی استفاده می شود باید کیفیت فوق العاده را داشته باشد تا به سادگی آسیب نبیند.

 فریم درب های شیشه ای نیز از جنس های مختلفی همچون استیل، آهن و... ساخته می شود که این موضوع هم می تواند بر روی قیمت درب های شیشه ای تاثیر بگذارد.

glass-power-door

درب شیشه ای

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد درب برقی شیشه ای از 0 تا 100 پرداخته شد؛ در انتها نیاز است تا این موضوع را به شما یادآوری کنیم که هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت نکنید تا بتوانید از خرید خود راضی باشد.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب ریموتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: انواع درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: دلایل استفاده از درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: دلایل استفاده از کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: انواع کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: خروج از درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: آسیب های درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: چک کردن درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب ریموت دار کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای تاشو

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب ریلی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خدمات درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب کرکره ای اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب کنترل راهبند پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک صنعتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک کرکره ای

5.0/5 (1 رای)
parking power door pricerolling power doorparking rolling door pricesecurity glass door
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone