درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

شاید شما برای محیط مد نظر خود قصد داشته باشید سقفی نصب کنید و بعد از تحقیق های فراوان تصمیم به نصب سقف متحرک شیشه ای نمایید.

 اما شاید شما از قیمت و سایر ویژگی‌ های این سقف اطلاعی نداشته باشید. ما قصد داریم تا در این‌ مقاله در رابطه با مزایا و قیمت سقف متحرک شیشه ای اطلاعاتی به شما ارائه دهیم. پس‌ تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

          glass-retractable-roof-price                                                 

  قیمت سقف متحرک شیشه ای

سقف‌ متحرک شیشه ای چیست

قبل از‌ پرداختن به قیمت سقف متحرک شیشه ای ، ابتدا در رابطه با خود این‌ محصول اطلاعاتی به شما ارائه می دهیم. سقف متحرک شیشه ای را می‌ توان‌ ترکیب چند عامل مهم دانست.

این سقف ها نتیجه ترکیب هنر و مهندسی و تکنولوژی می باشد. همچنین برای فضاهایی مانند پاسیو، استخر، رستوران ها و مناسب می باشد.

جنس این‌ سقف ها‌ همانطور که از نامش پیداست شیشه ای می‌ باشند. به همین علت از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

می توان سازه های فلزی این سقف را از جنس های آهن و آلومینیوم ساخت. درون این سازه ها موتور های با کیفیت ایتالیایی قرار دارند که این سقف ها را حرکت می دهند.

می توان‌ گفت در زمان هایی که باران و برف‌ می بارد و یا وقتی که خورشید می تابد این سقف ها سبب ایجاد لذت زیادی برای افرادی که درون‌ محوطه هستند می شوند.

زیرا به راحتی افراد می‌ توانند بارش برف و باران و یا تابش خورشید را از زیر این سقف نگاه کنند. این سقف مدل اتوماتیک نیز دارد که جزو سازه های لوکس به حساب می آید.

 همچنین سیستم این مدل سقف به گونه ای طراحی شده است که عایق‌ رطوبت و گرد و غبار و نیز می‌ باشد.

 قیمت سقف متحرک شیشه ای بعد از بازدید کارشناسان مشخص می شود. اما می توان‌ گفت قیمت سقف متحرک شیشه ای هر مقدار که باشد باز هم ارزش نصب را دارد.

 زیرا این سقف زیبایی و جذابیت محیط را چندین برابر می‌کند. مخصوصا در رستوران ها افراد می توانند از این سقف استفاده کنند. به این ترتیب علاوه بر استفاده از هوای تازه می توانند از فضای بیرون نیز بهره مند شوند.

        glass-retractable-roof-price                                           

     قیمت سقف متحرک شیشه ای

قیمت سقف متحرک شیشه ای

قیمت سقف متحرک شیشه ای بر اساس عوامل زیادی مشخص می شود. می توان گفت چند عامل مهم در این قیمت گذاری دخیل هستند.

جنس شیشه به کار رفته در سقف و ضخامت آن یک عامل مهم می باشند که بر روی قیمت تاثیرگذار هستند.

عامل بعدی مقدار فضایی می باشد که قرار است به این نوع سقف تجهیز‌ شود. نوع موتور به کار رفته در سازه های سقف و جنس فلزات و یراق آلات نیز یکی از فاکتور های مهم قیمت گذاری می باشند.

البته شرکتی که شخص برای نصب این سازه نیز‌ با آن قرارداد بسته است نیز تعیین کننده قیمت سقف متحرک شیشه ای‌ می‌ باشد.

تا قبل از دیدن محل نمی توان قیمت دقیق در رابطه با این نوع سقف ها عنوان کرد. این قیمت گذاری بر اساس نوع محل و خواسته های فرد می‌ باشد.

کارشناسان مربوطه تنها با یک‌ تلفن در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام‌ می شوند و پس از بررسی های انجام شده می‌توانند یک قیمت دقیق اعلام‌ نمایند.

جمع بندی

در بالا تا حدودی در رابطه با قیمت سقف‌ متحرک شیشه ای صحبت کردیم و عواملی که بر روی این قیمت گذاری تعیین گذار است را نام‌ بردیم.

 این سازه مزایای زیادی دارد که سبب شده است افراد تمایل زیادی برای استفاده از آن داشته باشند.

مزایای این سقف شامل عایق بودن، داشتن ریموت کنترل، امکان دیدن فضای بیرون، ظاهری زیبا و جذاب و مدرن، جلوگیری از ورود گرد و خاک و آب ناشی از بارش باران، تنوع زیاد در طرح و مدل و می باشند.

تمام این مزیت ها که عنوان شد تنها قسمتی از کاربرد ها و مزایای این نوع سقف می باشند.

        glass-retractable-roof-price                                               

  قیمت سقف متحرک شیشه ای

می توان‌ گفت اگر قیمت سقف‌ متحرک شیشه ای از سایر سقف ها کمی بیشتر است به دلیل برخوردار بودن از این مزایا می‌باشد.

البته در نظر داشته باشید شرکت مجری و اجرا کننده این کار باید بسیار با تجربه و کاربلد باشد و از‌متخصصین متبحر در این زمینه استفاده کند.

 زیرا نصب این نوع سقف ها کاری ساده نمی باشد. بهتر است در زمان خرید از جنس و کیفیت تمام اجزای این سقف اطمینان حاصل نمایید. به این ترتیب می توانید خریدی مطمئن انجام دهید و در آینده با مشکل روبرو نشوید.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات مفید و سودمندی در رابطه با این نوع سقف، مزایای آن و قیمت سقف متحرک شیشه ای به دست آورید.

 همچنین اگر‌ قصد نصب این سقف ها را دارید بتوانید یا اطلاعات کامل اقدام به خریدی درست و مناسب نمایید. می توان گفت نصب سقف متحرک شیشه ای علاوه بر زیبایی و جذابیت بخشیدن به محیط، بسیار نیز کاربردی و به صرفه می باشد.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone