درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

سقف متحرک فلزی 

سقف متحرک فلزی نوعی از سقف های‌ متحرک می باشد. این سقف ها یک تفاوت اصلی با سقف های ثابت دارند و این تفاوت حرکت کردن آن ها می باشد.

حال ممکن است این حرکت به صورت دستی و توسط خود شخص انجام شود و یا به صورت اتوماتیک و با استفاده از ریموت کنترل انجام گیرد.

سقف متحرک یک امکان عالی برای افراد شده است تا بتوانند محیط های خود را کاربردی تر کنند و آسایش و رفاه را برای خود به ارمغان بیاورند.

 این سقف ها از جنس های‌ مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. می توان گفت مبتدی ترین و رایج ترین نوع این سقف ها جنس فلزی آن می باشد که بسیار در فضاهای مختلف نصب شده و استفاده می شود.

                    metal-retractable-roof                                             

  سقف متحرک فلزی

 البته سقف های متحرک جنس های مختلف شیشه ای،‌پلی کربنات و دارند. اما در این مطلب قصد داریم‌ به طور خاص به بررسی سقف متحرک فلزی بپردازیم.

اگر‌ شما قصد دارید از این سقف ها برای محیط مورد نظر خود استفاده کنید بهتر است قبل از خرید یک سری اطلاعات کلی در این زمینه به دست آورید.

از این سقف ها در مکان هایی استفاده می شود که فرد قصد بهینه سازی انرژی را در آن فضا دارد.

زیرا این سقف ها می توانند مانند یک عایق عمل کنند و از خروج انرژی جلوگیری نمایند. همچنین می توانند از ورود گرد و غبار و خاک به محیط داخلی جلوگیری کرده و مانند  یک عایق بسیار مناسب عمل کنند.

ویژگی های این سقف

سقف متحرک‌ فلزی یک انتخاب مناسب می باشد. از‌ زمان های دور افراد به دنبال ایجاد رفاه و آرامش در سطح زندگی‌ خود بوده اند.

به همین علت علم و تکنولوژی پیشرفت کرده است و ابزارهای گوناگونی برای رفاه حال انسان ها را به وجود آورده است. این ابزار ها توانسته اند زندگی‌ را برای بشر بسیار راحت تر کنند.

می توان گفت سقف متحرک فلزی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. این سقف بسیار محکم بوده و می تواند ایمنی محیط مورد نظر را افزایش دهد.

در صورت وزش باد های شدید بسیار مقاومت بالایی دارد. همچنین می تواند به راحتی از نفوذ باد و باران و برف به داخل محیط جلوگیری کند.

 این ویژگی سبب می شود که در فصل های سرد سال مانند زمستان آب ناشی از بارش های متوالی به داخل فضا نفوذ نکند و این ویژگی‌ باعث راحتی افراد شده است.

می توان گفت این نوع سقف توانسته است نیاز های انسان ها را برطرف نماید. در مواقعی که نیاز به ورود هوای تازه به داخل می باشد می توان تنها با یک حرکت سقف ها را باز کرد و از هوای مطبوع بیرون لذت برد.

                    metal-retractable-roof                                           

سقف متحرک فلزی

از سقف متحرک فلزی در فضا های متنوعی مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، پاسیو، استخر و استفاده می شود.

همچنین این سقف متحرک فلزی قیمت پایین تری نسبت به سایر جنس های دیگر‌ دارد. اگر قصد دارید محیط مد نظر خود را به سقف‌ متحرک مجهز کنید و می خواهید هزینه ای معقول و منطقی داشته باشید انتخاب سقف متحرک فلزی‌ یک کار هوشمندانه می باشد.

جمع بندی

در بالا تا حدودی در رابطه با مزیت ها و کاربرد سقف متحرک فلزی صحبت کردیم. این سقف ها به دو صورت حرکت می کنند و باز و بسته می شوند.

نحوه حرکت این سقف هم به صورت دستی و هم‌ به صورت اتوماتیک می باشد.‌ شما می توانید با نصب سقف های اتوماتیک تنها با یک ریموت کنترل آن ها را هر زمان که خواستید باز و بسته کنید.

 نوع اتوماتیک این سقف بر روی ریل هایی حرکت می کند و به این طریق می تواند به راحتی و بدون مشکلی باز و بسته شود.

اگر فضای مورد نظر شما توسط کارشناسان بررسی شود می توانید یک قیمت کلی با توجه به خواسته خود و فضای مورد نظرتان به دست آورید. می توان گفت سقف متحرک فلزی نسبت به سقف های ثابت از ویژگی‌های زیادی برخوردار است.

این ویژگی ها سبب می شوند ‌که افراد به نصب این سقف ها تمایل پیدا کنند. به همین علت است که طرفداران زیادی نیز دارد و بسیار در فضاهای مختلف استفاده می شود.

امید است با این مطالب در رابطه با سقف متحرک فلزی اطلاعات مفیدی به دست آورده باشید. این سقف توانسته است به راحتی جایگزین سقف های ثابت شود.

همچنین مزیت های زیاد این سقف طرفداران بیشماری را برایش به وجود آورده است. شما با کمی تحقیق و بررسی می توانید یک شرکت معتبر در زمینه نصب سقف متحرک فلزی را پیدا کنید و نصب سقف های خود را به آن شرکت بسپارید.

 همچنین اگر از سقف های اتوماتیک استفاده می‌کنید می توانید از خدمات پس از فروش شرکت نیز بهره مند شوید. به این ترتیب در صورت بروز مشکلی در سریع ترین زمان‌ ممکن مشکل شما برطرف می‌ گردد.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone