درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

بررسی سقف پارکینگ‌ متحرک 

سقف پارکینگ‌ متحرک یک امکان جدید می باشد که افراد می توانند از آن بهره ببرند. سقف های متحرک امروزه بسیار کاربرد دارند.

در هر فضای بازی که نیاز به مسقف شدن دارد می توان از این سقف های متحرک استفاده کرد. مانند پارکینگ های روباز که به علت های‌ مختلفی افراد قصد دارند آن ها را مسقف کنند.

استفاده از سقف پارکینگ‌ متحرک یک انتخاب درست و کارآمد می باشد.

ممکن است فضای بازی داشته باشید و بخواهید از این فضا به عنوان یک پارکینگ استفاده کنید، می توانید از این نوع سقف ها بهره برده و فضای خود را بهینه تر نمایید.

 این سقف برای پارکینگ ها مزیت های زیادی دارد. در تابستان ها برای ایجاد سایه می توان از این سایبان استفاده کرد و یا مانع از تابش نور خورشید به سقف ماشین ها شد.

            parking-retractable-roof                                           

  سقف پارکینگ‌ متحرک

همچنین در مواقعی که نیاز نیست و هوا صاف می باشد می توان این سقف پارکینگ متحرک را بست و به راحتی از فضای آزاد و نور خورشید استفاده کرد.

کارکرد این نوع سقف زیاد است. این موضوع بستگی به خود شخص دارد که خود چه خواسته و نیازی دارد. بنا به خواسته ای که دارد می تواند این سقف را تهیه و در مواقع لزوم آن را باز و بسته نماید.

 پس به وجود آمدن سقف پارکینگ‌ متحرک سبب شده است که فضای پارکینگ ها بسیار بهینه تر شود و همچنین از مصرف بیش از حد برق نیز‌ جلوگیری شود.

زیرا روز ها و زمان هایی که نور وجود دارد می توان این سقف را به راحتی باز کرد و از نور خورشید به عنوان یک منبع نور پر قدرت و رایگان استفاده کرد.

مهم ترین ویژگی این نوع سقف

در بالا تا حدودی در رابطه با سقف پارکینگ‌ متحرک توضیحاتی داده شد. اما قصد داریم در این قسمت در رابطه با مهم ترین ویژگی این نوع سقف صحبت کنیم.

 اتوماتیک بودن سقف پارکینگ‌ متحرک و استفاده از ریموت کنترل برای باز و بسته شدن آن را می توان یک ویژگی‌ مهم این نوع سقف ها دانست.

 این اتوماتیک بودن سبب می شود افراد با اطمینان بیشتری اقدام‌ به خرید این نوع سقف کنند. زیرا می توانند به راحتی با ریموت کنترل در هر زمان که اراده کنند این سقف ها را باز و بسته کنند.

مواقعی که هوا ابری و طوفانی است می توانند با یک کلیک این سقف را باز کنند و در مواقعی که هوا آفتابی و صاف است این سقف را ببندند و از هوای طبیعی و نور خورشید استفاده کنند.

پس وجود ریموت کنترل یک‌ مزیت مهم است که در میزان فروش این سقف ها بسیار تاثیر گذار است.

سقف پارکینگ‌ متحرک به علت اتوماتیک بودن و استفاده از وسایل و تجهیزات از قیمت بالاتری نسبت به سقف های کاذب برخوردار می‌ باشد.

می‌توان‌ گفت به دلیل مزیت هایی که این نوع سقف در اختیار افراد قرار می دهد ارزش خرید و صرف هزینه ای بالاتر را خواهد داشت.

این سقف ها جنس های مختلفی دارند که با توجه به تشخیص کارشناس مربوطه و با توجه به خواسته و بودجه فرد می توان یکی از این جنس ها را انتخاب کرد. 

                parking-retractable-roof                                             

سقف پارکینگ‌ متحرک

جمع بندی

سقف پارکینگ متحرک دارای فریمی خاص و از جنس آلومینیوم‌ می‌ باشد. هر چقدر کیفیت و ضخامت این فریم بیشتر باشد می‌توان گفت طول عمر این سقف نیز‌ بیشتر می شود.

پس‌ بهتر است در زمان خرید حتما تحقیقات مربوطه را انجام دهید و آگاهانه اقدام به خرید نمایید. به این صورت می توانید بهترین خرید و انتخاب را داشته باشید.

این سقف ها جزو سازه های موقت هستند. خبر خوب این است که برای این سازه ها نیازی نیست که شما برای گرفتن مجوز شهرداری اقدام کنید.

سقف پارکینگ‌ متحرک جنس پارچه ای و پلی کربنات نیز دارد و جزو جنس هایی می‌ باشند که افراد زیادی آن ها را انتخاب می‌ کنند.

هر کدام از این جنس ها یک مزیت خاصی دارند.‌ به عنوان مثال جنس پارچه ای سبک می باشد و نصب بسیار راحت تری دارد.

همچنین از قیمت کم تری نیز برخوردار است. اما جنس های پلی کربنات مقاومت و طول عمر بالایی دارند و شفاف هستند. دیگر‌ برای تابش آفتاب نیازی به باز کردن سقف وجود ندارد.

حال با توجه به بودجه خود و خواسته ای که از این سقف ها دارید می توانید جنس مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات مفیدی در زمین سقف پارکینگ‌ متحرک کسب کنید. با استفاده از این نوع سقف‌ می توانید محیط‌ پارکینگ خود را با بهترین روش کارآمد تر و ایمن تر سازید.

با یک انتخاب درست می توانید از فضایی که در اختیار دارید بهترین استفاده را کنید. همچنین با بررسی تمام جوانب می توانید این انتخاب درست را انجام دهید.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone