درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

امروزه افراد خیلی تمایل دارند که از فضا های خود بهترین بهره وری و استفاده را داشته باشند. پاسیو فضایی می‌ باشد که اگر‌ به صورت درست تجهیز گردد می تواند یک محیط عالی برای استفاده باشد.

سقف متحرک پاسیو این امکان را به افراد می دهد که علاوه بر کاربردی کردن فضای پاسیو، آن جا را نیز امن و ایمن کنند.

 اگر شما نیز‌ می‌ خواهید پاسیو خود را مجهز به سقف‌ متحرک کنید بهتر است تا پایان همراه ما باشید. زیرا قصد داریم‌ تا در رابطه با سقف متحرک‌ پاسیو و ویژگی های آن صحبت کنیم.

                    patio-moving-roof                                             

سقف متحرک‌ پاسیو

سقف متحرک‌ پاسیو چیست

سقف متحرک‌ پاسیو را می‌توان جزو سازه هایی دانست که تمام اتوماتیک هستند. این سقف ها به وسیله ریموت کنترل به صورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست باز و بسته می شوند.

این سقف ها جنس های مختلفی دارند. اما جنس شیشه ای و پلی کربنات را می توان یک انتخاب درست و مناسب برای این فضا دانست.

البته جنس فریم سقف متحرک پاسیو از آلومینیوم با کیفیت می‌ باشد و با توجه‌ به خواست مشتری می‌توان وزن و ضخامت آن را مشخص کرد.

 هستند شرکت ها و مجموعه های مختلفی که کار ساخت و تولید و نصب این سقف ها را انجام می دهند. شما بدون نگرانی از‌ جزئیات می توانید صفر تا صد کار ها را به آن ها بسپارید و از‌ نتیجه کار نیز لذت ببرید.

این سقف ها توانسته اند محیط‌ پاسیو ها را بسیار متفاوت کنند. این نوع سقف مزیت های زیادی دارد که در ادامه به بررسی این مزیت ها خواهیم‌ پرداخت. 

مزایای این نوع سقف ها

یکی از‌ مزیت های سقف متحرک‌ پاسیو باز و بسته شدن آن توسط ریموت کنترل می باشد.

دیگر‌ نیازی نیست افراد زحمت باز و بسته کردن این سقف ها را بکشند تنها با یک دکمه می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

این سقف ها عایق بسیار مناسبی نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌ کنند. همچنین در زمان هایی که فرد تمایل داشته باشد می تواند این سقف را باز و باعث ورود هوای تازه به محوطه پاسیو شود.

این سقف ها می توانند از ورود مستقیم نور خورشید به داخل جلوگیری کنند.

همچنین سقف متحرک‌ پاسیو می تواند مانع از ورود گرد و غبار و خاک به درون‌ محوطه پاسیو شود. همچنین سقف متحرک پاسیو بنا به جنسی که دارد می تواند از دید مستقیم نیز جلوگیری کند.‌

 این ویژگی‌ باعث می شود که افراد در محیط‌ پاسیو خود راحت باشند و بدون نگرانی در آنجا حضور پیدا کنند. تمام این‌ مزیت ها سبب شده است که افراد زیادی برای نصب این سقف ها تمایل داشته و اقدام‌ کنند. 

                     patio-moving-roof                                             

سقف متحرک‌ پاسیو

البته مشخص شدن قیمت سقف متحرک‌ پاسیو به جنسی که شخص انتخاب می کند و ابعاد کار بستگی دارد. ضخامت و جنس فریم آلومینیومی آن نیز یکی دیگر‌ از مواردی است که در تعیین قیمت اثرگذار است.

خدمات پس از فروش این نوع سقف ها نیز یک عامل مهم می باشد که در هنگام خرید و نصب باید حتما به آن توجه ویژه ای داشت.

 این سقف ها اتوماتیک هستند و ممکن است مشکلی به مرور زمان برای آن ها پیش بیاید. در صورت داشتن خدمات پس از فروش قوی‌افراد می توانند تنها با یک تلفن متخصصین را از این‌ موضوع آگاه کرده و مشکل خود را برطرف سازند.

 تکنسین های مربوطه می توانند به سرعت خود را به محل رسانده و مشکل را به راحتی برطرف کنند.

جمع بندی

سقف متحرک‌ پاسیو مزیت های زیادی دارد. این سقف می تواند زیبایی و جذابیت خاصی به محیط‌ پاسیو شما دهد. همچنین امنیت و ایمنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 اگر‌ شما نیز پاسیویی دارید که بی استقاده است و از آن استفاده نمی‌کنید می‌توانید با نصب تنها یک سقف متحرک آن را بسیار پرکاربرد کنید.

با نصب این سقف ها دیگر‌ نگران باز و بسته کردن سقف نیستید.‌ زیرا ریموت کنترل و اتوماتیک بودن آن کار شما را بسیار راحت کرده است.

 پس‌ بهتر است با کمی‌ تحقیق یک مجموعه مناسب و با تجربه را انتخاب کنید. خرید سقف متحرک‌ پاسیو می‌ تواند یک تجربه تکرار نشدنی باشد.‌

 شرکت مربوطه با اعزام کارشناسان خود به صورت رایگان می تواند با توجه به فضا و محیط و همچنین خواسته و میل شما بهترین نوع سقف متحرک را از نظر جنس و قیمت پیشنهاد دهد.

مطمئن باشید خرید این سقف با توجه به مزیت هایش ارزش هزینه کردن را دارد. 

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعاتی در رابطه با سقف متحرک پاسیو به دست آورید. همچنین توانسته باشید از مزیت های این نوع سقف آگاهی پیدا کنید.

این سقف ها برای هر پاسیویی لازم و ضروری می‌ باشد. زیرا سبب افزایش آرامش و راحتی افراد شده و کار آن ها را بسیار راحت و بدون دردسر کرده است.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone