درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

سقف متحرک‌ پاسیو چیست

قبل از پرداختن به بررسی قیمت سقف متحرک پاسیو به تعریف خود این سقف می پردازیم. می توان گفت سقف متحرک‌ پاسیو و سقف ثابت از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به هم هستند.

 تنها تفاوتی که این دو سقف با هم دارند در نوع حرکتشان می باشد. در سقف ثابت همانطور که از نامش پیدا است سقف حرکتی نمی کند و ثابت در سر جای خود باقی مانده است.

 اما در سقف متحرک سقف با استفاده از ریموت کنترل و به خواست خود فرد حرکت می‌ کند و باز و بسته می شود. البته این جابجایی به صورت دستی و مکانیکی نیز انجام می‌ گیرد.

این سقف بر روی ریل های مخصوصی قرار دارد که در صورت لزوم بر روی این ریل ها حرکت خود را انجام‌ می دهد.

 اگر سقف‌ پاسیو را به این ویژگی‌ مجهز نمایید می توانید به راحتی از وسایل داخل آن محافظت کرده و در هر زمان که خواستید سقف را باز و بسته نمایید.

             patio-retractable-roof-price                                              

قیمت سقف متحرک پاسیو

قیمت سقف متحرک پاسیو در مقایسه با سقف ثابت بیشتر است. زیرا از‌ مکانیزم های بیشتر و مجهزتری درون آن استفاده شده است.

 این نوع سقف همانطور که قبلا گفته شد یا با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شود و یا با استفاده از دست و به صورت کاملا مکانیکی این کار اتفاق می افتد.

حال افراد بر اساس نیاز و خواسته و سلیقه خود می توانند از این نوع سقف ها در پاسیو خود استفاده کنند. یک مزیت عادی دیگر‌ این سقف جلوگیری کردن از ورود گرد و غبار و آلودگی به محیط درونی پاسیو می‌ باشد.

انواع سقف متحرک 

سقف‌ متحرک انواع مختلفی دارد که قیمت سقف‌ متحرک پاسیو بر اساس نوع آن مشخص می‌شود. سقف متحرک‌ پارچه ای: این سقف از پارچه و آلومینیوم‌ تشکیل شده است و به کمک یک موتور باز و بسته می شود. 

سقف متحرک‌ پلی کربنات پاسیو: این نوع سقف بسیار شفاف می باشد و در بیشتر مواقع از آن به عنوان شیشه نیز استفاده می شود.

این ساختار بسیار متنوع است و محدودیتی برای اجرا بر روی سازه های مختلفی ندارد. این سقف ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و در نتیجه می توانند محیط مورد نظر را ایمن کنند.

با نصب این سقف می توانید به راحتی فضای بیرون را ببینید و از آن لذت ببرید. این نوع سقف بسیار شفاف می‌ باشد. 

سقف‌ متحرک شیشه ای پاسیو: این نوع سقف طرفداران زیادی دارد و بسیار پرکاربرد می‌ باشد.

 به دلیل شفافیت شیشه نور و فضای اطراف به راحتی قابل مشاهده می‌ باشند و این موضوع سبب محبوبیت این نوع سقف شده است.

سقف شیشه ای از مدل پلی کربنات سنگین تر می باشد. بیشتر در مجتمع های تجاری و یا رستوران ها از این سقف شیشه ای استفاده می شود  و می تواند زیبایی فضا را دو چندان نماید.

سقف شیشه ای در برابر تغییرات آب و هوا مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

            patio-retractable-roof-price                                              

  قیمت سقف متحرک پاسیو

عوامل موثر بر روی قیمت سقف متحرک پاسیو

عوامل‌ متعددی بر روی قیمت سقف متحرک پاسیو تاثیرگذار می‌ باشند. می توان مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی این قیمت را ابعاد و اندازه محیط مورد نظر دانست. همچنین طراحی سقف، نصب و راه اندازی آن،‌ جنس سقف، هزینه های مرتبط با حمل، نوع شرکت مورد نظر، وسایل به کار رفته در این نوع سقف و را جزو موارد دیگر تاثیرگذار بر روی قیمت سقف متحرک پاسیو دانست.

با کوچکترین تغییری در این عواملی که ذکر شد می توان‌ گفت قیمت سقف متحرک پاسیو نیز‌ تغییر پیدا می‌ کند.

پس نمی توان یک قیمت ثابت برای این محصول در نظر گرفت. زیرا تمام این قیمت گذاری ها بستگی به عواملی دارد که در بالا عنوان گردید.

 البته در نظر داشته باشید بهتر است از کارشناس مربوطه در این‌ زمینه مشورت بگیرید. با بررسی کردن پاسیو شما، کارشناسان می توانند بهترین پیشنهاد و راهنمایی را ارائه دهند. به این ترتیب می توانید یک خرید درست و به صرفه داشته باشید.

           patio-retractable-roof-price                                            

قیمت سقف متحرک پاسیو

جمع بندی در رابطه با قیمت سقف متحرک پاسیو

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی امکانات خاص و بی نظیری برای افراد مهیا شده است. سقف متحرک پاسیو یکی از این امکانات می باشد که در جنس ها و مدل های‌ مختلف وجود دارند. این سقف ها می توانند پاسیو را در عین زیباتر کردن کاربردی نیز کنند. به این ترتیب می توانید با استفاده از این سقف ها پاسیو های بدون استفاده را کاربردی نمایید و از آن ها حداکثر استفاده را کنید.

 قیمت سقف متحرک پاسیو یک قیمت ثابت نمی باشد و به عواملی که ذکر شد بستگی دارد. شما با دانستن این عوامل و مسائل می توانید با آگاهی یک خرید درست و مطمئن انجام دهید.‌

بهترین خرید انتخاب یک سقف کاملا متناسب با فضا و سلیقه و خواسته شما می باشد.با کمی بررسی می توانید قیمت سقف متحرک پاسیو را متوجه شده و خرید خود را از شرکت مورد نظر انجام دهید.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone