درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

سقف متحرک پلی کربنات یک امکان عالی برای افرادی می‌ باشد که قصد دارند محیط مد نظر خود را به سقف مجهز نمایند.

مزایای زیاد این سقف و کاربرد بی نظیر آن توانسته است این نوع سقف را از دیگر‌ سقف های موجود در بازار متمایز کند.

با ما همراه باشید تا از پیشرفت علم و تکنولوژی به شما بگوییم و شما را با یک سازه شگفت انگیز روبرو آشنا سازیم.

          poly-carbonated-retractable-roof                                          

سقف متحرک پلی کربنات

سقف متحرک پلی کربنات چیست

شاید نام سقف متحرک پلی کربنات را شنیده باشید اما دقیقا ندانید که این محصول چیست و چه کارایی دارد. ما قصد داریم تا در رابطه با این محصول توضیحاتی در این مطلب ارائه دهیم.

به این ترتیب شما می توانید با کارایی این سقف و مزایای آن بیشتر و بهتر آشنا شوید. می توان این سقف را از سقف های ترموپلاستیک دانست که برای فضاهای خاصی مانند گلخانه و پاسیو و حیاط خلوت استفاده می شوند.

این سقف دقیقا مانند سقف متحرک شیشه ای می باشد و عایق هوا و آب است. یعنی این سقف از نفوذ هرگونه هوا و آب به داخل محیط مورد نظر جلوگیری می کند.

می توان تفاوت اصلی سقف متحرک‌ پلی کربنات با سقف متحرک شیشه ای را در طول عمر آن ها دانست.

سقف متحرک پلی کربنات نسبت به سقف شیشه ای طول عمر کمتری دارند. به همین دلیل از قیمت کم تری نیز برخوردار هستند و مقرون به صرفه تر نیز‌ می باشند.

 از این سقف ها می توان برای استخر ها استفاده کرد. زیرا هم ظاهری زیبا و جذاب دارند و هم برای هر نوع فضا با هر شکل و ابعادی مناسب می باشند.

این سقف ها سبب می شوند که افراد بدون نگرانی از دیده شدن در هر فصلی از سال درون استخر شنا کنند. سقف متحرک‌ پلی کربنات دارای مزایای زیادی می باشد که در ادامه به بررسی این مزایا خواهیم پرداخت.

              poly-carbonated-retractable-roof                                              

سقف متحرک پلی کربنات

مزایای این نوع سقف ها

مزایای سقف متحرک‌ پلی کربنات: می‌توان‌ یکی از مزیت های این نوع سقف را در مقاومت آن دانست. مقاومت بالای این سقف ۱۲۰ برابر بیشتر از‌ مقاومت سقف شیشه ای در برابر ضربه می‌ باشد.

ضد آتش بودن آن یکی دیگر‌ از‌ مزیت های این سقف می باشد. شفافیت آن نیز‌ از دیگر مزیت های سقف پلی کربنات می‌ باشد.‌

این شفافیت سبب می شود که نور خورشید به راحتی از آن عبور کند و فضای مورد نظر  با نور طبیعی خورشید روشن شود.

یک مزیت دیگر‌ سقف متحرک پلی کربنات که آن را با سایر سقف ها متمایز می کند باز و بسته شدن آن با ریموت کنترل می باشد.

به این ترتیب که تنها با یک دکمه افراد می توانند هر زمان‌که خواستند این درب را باز و یا بسته کنند. تمام این مزیت ها باعث می شود که افراد در زمان خرید این نوع سقف را انتخاب کنند.

زیرا با انتخاب سقف متحرک پلی کربنات می توانند هم‌ زیبایی و جذابیت را برای محیط خود به ارمغان بیاورند و هم از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوند.

می توان گفت این سقف تنها مدل سقفی می باشد که ضد آتش و ضد حریق است و فیلتر‌ مناسبی برای اشعه مضر فرا بنفش‌ می باشد. این ویژگی ها خود دلایل بسیار عالی برای نصب این مدل سقف می باشد.

          poly-carbonated-retractable-roof                                             

  سقف متحرک پلی کربنات

بررسی قیمت این نوع سقف ها

امروزه تولید سقف متحرک پلی کربنات بسیار رواج پیدا کرده است. به دلیل اینکه تقاضا برای خرید آن زیاد می‌ باشد.

 شما با مراجعه به شرکت هایی که این نوع سقف را تولید می‌ کنند و به فروش می رسانند می توانید در سریع ترین زمان ممکن سقف متحرک پلی کربنات را برای محل مورد نظر خود تهیه نمایید . قیمت گذاری این نوع سقف ها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

این عوامل شامل یراق آلات، متراژ سقف، جنس سازه و می باشد.

حتی می توان گفت ریموت دار بودن و یا نبودن آن نیز یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری این نوع سقف ها می باشد. البته مشخص شدن قیمت این سقف باید توسط کارشناسان با تجربه در این‌ زمینه انجام‌ گیرد.

 بعد از این‌که شما شرکتی را برای خرید انتخاب کردید می توانید با یک تماس تلفنی در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان مربوطه را در محل مورد نظر خود بیاورید.

 این کارشناسان با توجه به محیط و متراژ و سلیقه و بودجه شما می توانند بهترین مدل سقف متحرک پلی کربنات را با قیمت هایی مناسب به شما پیشنهاد دهند.

حال تصمیم‌ گیری با شماست. مطمئن باشید نصب این‌ گونه سقف ها به دلیل داشتن مزیت های زیادی که دارند بسیار به صرفه و انتخابی بسیار هوشمندانه می باشند.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات مفیدی در رابطه با سقف متحرک‌ پلی کربنات به دست آورید. خرید و نصب این سقف ها سبب می شود که علاوه بر بهره بردن از‌ مزایای زیاد آن زیبایی را نیز به محیط خود هدیه نمایید.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone