درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

شاید برای شما این سوال پیش آید که سایبان متحرک حیاط چیست و چه کاربردی دارد. ما قصد داریم تا به این پرسش شما پاسخ دهیم.

پس تا انتهای مطالب همراه ما باشید. زیرا قصد داریم به معرفی این‌ محصول بپردازیم‌ و آن را از نظر جنس و کارایی بررسی نماییم.                                                                     

yard-moving-canopy 

سایبان متحرک حیاط

سایبان متحرک حیاط

 سایبان ها برای فضا های روباز استفاده می شوند. این فضا ها قابلیت مسقف شدن را دارند. از این سایبان ها بیشتر برای سر پوشیده کردن تراس، استخر، زمین ورزش، پارکینگ و استفاده می‌ شود.

با وجود این سایبان ها خانواده ها می توانند در یک بعد از ظهر گرم تابستانی در حیاط جمع شوند و در زیر سایه این سایبان از هوای آزاد لذت ببرند و هر وقت که به این سایبان نیاز نبود آن را جمع کنند. از این سایبان ها برای پارکینگ منازل نیز استفاده می شود.

سایبان متحرک حیاط می تواند نقش یک سقف را برای ماشین ها داشته باشد و از برخورد نور خورشید یا باران و برف بر سقف ماشین جلوگیری‌ نماید.

در استخر منازل‌ نیز‌ می توان از این سایبان متحرک حیاط استفاده کرد. مواقعی که افراد می خواهند از اطراف دید نداشته باشند و یا در فصل تابستان نور آفتاب‌ به آن ها برخورد نکند از این سایبان استفاده می‌ کنند.

این سایبان مزیت های زیادی دارد که باعث شده افراد بخواهند از آن در حیاط منزل خود استفاده کنند. جنس این سایبان ها از نوع پارچه، شیشه، پلی کربنات و می‌ باشد.

 هرکدام از این جنس ها یک مزیت دارند. به عنوان مثال سایبان متحرک پارچه سبک می‌ باشد و باز و بسته کردن آن بسیار راحت است.

همچنین این نوع سایبان از قیمت کم تری نسبت به سایر مدل ها برخوردار است. سایبان شیشه ای به دلیل شفاف بودن می تواند گزینه خوبی برای زیباتر کردن محیط اطراف باشد. همچنین این نوع سایبان از مقاومت بالایی نیز برخوردار است.

                     yard-moving-canopy                                                

 سایبان متحرک حیاط

سایبان متحرک حیاط اگر از‌ جنس پلی کربنات باشد نسبت به شیشه سبک تر است و مقاومت بسیار بالایی در برابر بارش باران و برف و وزش باد دارد. هر کدام از این مزیت ها سبب می شود که افراد تمایل داشته باشند از این سایبان ها استفاده کنند.

انواع سایبان ها

سایبان متحرک حیاط به دو دسته کلی تقسیم‌ می شود. سایبان های دستی و سایبان های اتوماتیک این دو دسته را شامل می شوند. سایبان متحرک حیاط اگر به صورت دستی باشد باید به وسیله دست و به صورت مکانیکی باز و بسته شود.

 اما اگر اتوماتیک باشد کار افراد بسیار راحت می شود. زیرا تنها با یک ریموت کنترل می توانند این سایبان ها را باز و یا بسته کنند.

کافی است این ریموت کنترل را فشار داده و بدون هیچ دخالت دستی سایبان ها باز و بسته شوند. این امکان عالی توسط پیشرفت علم و تکنولوژی در اختیار افراد قرار گرفته است.

 تکنولوژی سبب شده است امکانات زیادی در اختیار افراد قرار بگیرد و زندگی برای آن ها راحت تر و بهتر گردد. اگر‌ شما نیز قصد نصب سایبان متحرک حیاط را دارید بهتر است در اولین فرصت اقدام‌ به نصب آن نمایید.

زیرا مزیت های زیاد این سایبان سبب می شود فضای حیاط شما بهینه و کاربردی شود. البته سایبان های ثابت نیز وجود دارند اما با کمی هزینه بیشتر می توانید یک سایبان متحرک حیاط نصب کنید و در هر زمان که تمایل داشتید آن را به راحتی باز و یا بسته کنید.

                   yard-moving-canopy                                             

سایبان متحرک حیاط

جمع بندی

در این مطلب قصد داشتیم تا یک توضیح کلی در رابطه با سایبان متحرک حیاط بدهیم. این سایبان ها توانسته اند باعث افزایش بهره وری فضاها شوند.

به گونه ای که افراد توانسته اند با نصب این سایبان ها بعد از‌ مدت ها از فضای زیبای حیاط منزل خود استفاده کنند. انتخاب یک شرکت مناسب در نصب این سایبان ها کاری مهم می‌ باشد.‌

زیرا کیفیت سایبان متحرک حیاط حرف اول را می زند. پس بهتر است محصولی خریداری نمایید که کیفیت خوبی داشته باشد و بتواند تا چندین سال کارایی داشته باشد.

خدمات پس از فروش نیز در خرید این محصول بسیار مهم است. زیرا در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با یک تلفن مشکل خود را به راحتی حل نمایید.

به یاد داشته باشید این امکانات برای راحتی و آسایش انسان ها می‌ باشد. پس بهتر است از این امکاناتی که در اختیارمان است حداکثر استفاده را ببریم.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات مفیدی در زمینه سایبان متحرک حیاط به دست آورید و بتوانید در این زمینه از شرکتی معتبر و خوشنام خرید خود را انجام دهید.

سایبان متحرک حیاط با جنس ها و قیمت های مختلف در بازار وجود دارند. انتخاب هر کدام از آن ها به خواست و نیاز شما می باشد.

 البته بهتر است قبل از هر اقدامی برای خرید با یک کارشناس در این زمینه مشورت کرده و از او راهنمایی های لازم را بگیرید.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone