درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

قیمت سقف متحرک حیاط خلوت موضوعی می باشد که می خواهیم در این مطلب به بررسی آن بپردازیم. همچنین ممکن است نحوه این قیمت گذاری برای افراد زیادی سوال باشد.

حیاط خلوت محلی می باشد که اکثر خانواده ها از آن استفاده نمی کنند. اما می توان با ارائه یک راهکار این محل را کاربردی و بهینه کرد. نصب سقف متحرک حیاط خلوت یکی از آن راهکار های عالی برای کاربردی کردن این فضا می باشد.

اگر شما نیز تصمیم به نصب این سقف دارید اما در رابطه با قیمت سقف متحرک حیاط خلوت اطلاعاتی ندارید با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات مفید و سودمندی به شما ارائه دهیم.

             yard-retractable-roof-price                                               

قیمت سقف متحرک حیاط

سقف متحرک حیاط خلوت

قبل از پرداختن به بررسی قیمت سقف متحرک حیاط خلوت بهتر است در رابطه با خود این محصول صحبت کنیم.

همانطور که در بالا عنوان کردیم این سقف یک امکان عالی برای بهینه کردن فضای حیاط خلوت می باشد. با نصب این سقف ها دیگران نمی توانند داخل حیاط خلوت را ببینند.

در نتیجه افراد می‌ توانند به راحتی درون حیاط خلوت رفت و آمد کنند. این سقف ها به دو صورت دستی و اتوماتیک می باشند.

سقف متحرک دستی به صورت سنتی و به حالت مکانیکی باز و بسته می شود. اما سقف های متحرک اتوماتیک به وسیله ریموت کنترلی که دارد باز و بسته می شوند. جنس این سقف ها نیز‌ بسیار متفاوت می باشند.

جنس شیشه ای‌، پلی کربنات، پارچه ای و جنس هایی می باشند که در تولید این سقف ها استفاده می‌ شوند. اگر‌ از جنس شیشه و پلی کربنات شفاف در این نوع سقف ها استفاده شود افراد می توانند از نور بیرون نیز‌ بهره ببرند.

این دو جنس به علت مقاومت و طول عمر بالایی که دارند بسیار پرطرفدار هستند. افراد به این دلایل بیشتر تمایل به نصب این دو جنس دارند.

حال که تا حدودی به تعریف خود سقف متحرک حیاط خلوت پرداختیم‌ بهتر است به عواملی که در تعیین قیمت سقف متحرک حیاط خلوت نیز تاثیرگذار می باشند اشاره نماییم.

بررسی قیمت سقف متحرک حیاط خلوت

عوامل مختلفی در تعیین قیمت سقف متحرک حیاط خلوت تاثیرگذار هستند. جنس این سقف ها اولین عامل موثر در قیمت گذاری سقف متحرک است.

بنا به جنسی‌ که مشتری انتخاب می‌ کند شرکت ها قیمت این سقف را مشخص می کنند. حالت دستی و یا اتوماتیک بودن این سقف نیز عامل مهم بعدی می باشد.

 طبیعتا سقف های اتوماتیک که دارای ریموت کنترل و یک موتور مخصوص هستند از قیمت بالاتری در مقابل سقف های دستی برخوردار هستند.

فریم هایی که در نصب این سقف ها استفاده می شود عامل دیگر است. از‌ همه‌ مهم تر متراژ فضایی که باید به این سقف مجهز شود نیز عامل مهمی می باشد.

زیرا هر چقدر متراژ بزرگ تر و عریض تر باشد مواد استفاده شده در تولید این سقف بیشتر می‌ باشد و در نتیجه قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

           yard-retractable-roof-price                                            

قیمت سقف متحرک حیاط

شرکتی‌ که مشتری انتخاب می‌کند از آن خرید خود را انجام دهد نیز در قیمت سقف متحرک حیاط خلوت بی تاثیر نیست.

زیرا هر شرکتی سیاست خود را دارد و میزان خدمات پس از فروشی که می دهد نیز در این قیمت گذاری تاثیرگذار است.‌

 بهتر می باشد در خرید این سقف تمام دقت خود را به کار ببرید تا بتوانید طبق خواسته و نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

جمع بندی

در مطالب بالا در رابطه با عوامل موثر بر روی قیمت سقف متحرک حیاط خلوت صحبت کردیم. بیشتر این عوامل بستگی به خواست و نیاز مشتری دارد.

البته کارشناس هایی که اعزام‌ می شوند به محل تا بتوانند یک برآورد اولیه نیز انجام دهند می توانند افراد را بسیار راهنمایی کنند.

 اما بهتر است اگر قصد خرید و نصب سقف متحرک حیاط خلوت را دارید از محصولی با کیفیت استفاده کنید. زیرا قرار است تا سالیان سال از این‌ محصول به صورت مداوم استفاده نمایید.

چه بهتر که محصولی با کیفیت باشد و طول عمر بالایی نیز داشته باشد. این سقف ها تنها مخصوص حیات خلوت نیستند بلکه در فضا های مختلف مانند پارکینگ ها، پاسیو، استخر، زمین ورزش . می‌توان از این سقف ها استفاده کرد.

به طور کلی در هر فضایی که نیاز به‌ مسقف شدن دارد می‌ توان از این‌ محصول به بهترین شکل ممکن بهره برد. امید است با این مطلب توانسته باشید اطلاعات مفیدی در زمینه عوامل موثر بر روی قیمت سقف متحرک حیاط خلوت به دست آورید.

این عوامل بسیار زیاد و متعدد می باشند. شما با کمی تحقیق و بررسی‌ می توانید یک خرید درست و با آگاهی انجام دهید.

همچنین در صورت انتخاب درست می توانید در فضاهای مختلف از این سقف های متحرک استفاده کنید و هر زمان که اراده کنید آن ها را باز و یا بسته نمایید‌ و تا سالیان سال از  مزایای آن ها بهره مند شوید.

chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone