درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

همواره افراد امنیت محیط کار و منزل شان جزو نکاتی می باشد که به آن اهمیت ویژه ای می دهند. کرکره برقی ضد سرقت یک امکان عالی می باشد که می توانند از آن برای افزایش امنیت محیط مدنظرشان استفاده کنند.

این نوع کرکره های برقی ضد سرقت می توانند امنیت مکان هایی مانند بانک و طلافروشی، موزه ها و خزانه ها و را تامین نمایند.

همچنین این کرکره ها می توانند از ورود افراد متفرقه و حشرات و حیوانات و یا گرد و غبار جلوگیری نمایند. می توان گفت نسل جدید کرکره برقی ضد سرقت بسیار هوشمندانه می‌ باشد.‌این کرکره ها در صورت ورود فردی ناشناس و مشکوک به صورت خودکار می توانند باز و بسته شوند. این تشخیص از طریق سنسور های حساسی که بر روی آن ها قرار دارند انجام پذیر است. 

                                                                   

 

کرکره برقی ضد سرقت دارای مفتول های فولادی می باشد. پروفیل های درون این نوع درب ها توسط مفتول های فولادی ساخته شده اند. ویژگی‌ این مفتول ها مقاومت بالای آن ها می باشد که به راحتی خم‌ نمی شوند. روکش های آلومینیوم بر روی این‌ مفتول ها سبب می شود که مقاومت آن ها چند برابر شود و زیبایی خاصی نیز داشته باشند.

یک ویژگی عالی کرکره برقی ضد سرقت نصب آن در تمام‌ محیط ها می‌ باشد. این نوع کرکره ها را می توان در هر محیط و یا ابعادی نصب نمود. موتور هایی‌ به نام ساید که در بازار وجود دارند برای کرکره های عریض تعبیه شده اند. این موتورها قدرت های زیادی دارند و کارایی خوبی از خود نشان می دهند. 

anti-burglar-rolling-shutter

مزایای دیگر کرکره برقی ضد سرقت

مزیت های کرکره برقی ضد سرقت بسیار زیاد می‌ باشد. یکی دیگر‌ از‌ مزیت های این وسیله تیغه های گالوانیزه آن می باشد. این تیغه ها در برابر عوامل محیطی مقاوم شده اند. همچنین این نوع تیغه ها دوام‌ بسیار زیادی دارند و از قدرت بالایی در برابر فشار برخوردار می‌ باشند.

بهتر است در مناطق شمالی کشور و یا مناطقی که هوا شرجی است و رطوبت زیاد می باشد از این نوع تیغه ها استفاده شود. زیرا به دلیل ساختار مناسبی که دارند در برابر عوامل‌ محیطی از خود مقاومت بالایی را نشان می دهند. هر چقدر ضخامت ورق گالوانیزه در این تیغه ها بیشتر باشد می توان گفت از کیفیت بیشتری نیز برخوردار می باشند. البته کیفیت تیغه ها به فومی که درون آن ها تزریق می شود نیز بستگی دارد. 

در کرکره برقی ضد سرقت از رنگ های مخصوصی استفاده می شود. ویژگی‌ بارز این رنگ‌ ها عمر طولانی مدت آن ها می باشد. این رنگ ها در برابر رطوبت پوسته پوسته نمی‌شوند. همچنین در برابر تابش آفتاب رنگ‌ پریده نمی شوند و طول عمر بالایی دارند. این ویژگی سبب می شود افراد مجبور نباشند هر بار اقدام‌ به رنگ آمیزی مجدد کرکره های خود کنند.

می‌ توان گفت با توجه به مزیت ها و ویژگی‌ هایی که کرکره برقی ضد سرقت دارد از ارزش خرید بالایی نیز برخوردار است. زیرا این نوع کرکره ها می توانند امنیت محیطی که در آن جا نصب شده اند را تضمین کنند.

anti-burglar-rolling-shutter

جمع بندی

نصب کرکره برقی ضد سرقت  اقدامی هوشمندانه می‌ باشد. زیرا با انجام یک هزینه می‌توان تا چندین سال ایمنی محیط مورد نظر را به راحتی حفظ کرد. یکی از ویژگی‌ های این کرکره ها ضد گلوله بودن آن ها می باشد. این ویژگی‌ برای طلا فروشی ها و یا خزانه هایی که مقدار زیادی پول و وسایل قیمتی در خود جای داده اند بسیار مفید می‌ باشد.

متاسفانه اکثر افراد تصور می‌کنند که تمام مدل های کرکره برقی، ضد سرقت نیز هستند. اما اینطور نیست. کرکره های برقی‌ معمولی می توانند امنیت محیط مورد نظر را افزایش دهند اما با کرکره های برقی ضد سرقت متفاوت هستند. در ساخت کرکره برقی ضد سرقت فناوری جدیدی استفاده شده است.

همچنین مواد اولیه به کار رفته در این کرکره ها با نوع معمولی شان‌ متفاوت می باشد. در زمان های نه چندان دور برای حفظ امنیت محیط مورد نظر افراد از حفاظ های آهنی استفاده می‌کردند. این نوع حفاظ ها بعد از مدتی با مشکلاتی روبرو می شدند. به عنوان مثال بعد از چند بار استفاده سفت می شدند، همچنین باز و بسته کردنشان کاری پر زحمت و سخت بود.

اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه کرکره برقی ضد سرقت به وجود آمده است که کار افراد را بسیار راحت تر کرده است. این کرکره ها برای محیط هایی که وسایل و دارایی های ارزشمندی دارند بسیار واجب است. می‌ توان گفت سارقین امروزه بسیار پیشرفت کرده اند و روش های جدیدی برای دزدی هایشان دارند. بهتر است برای حفظ اموال و وسایل تان از حفاظ ها و کرکره های ضد سرقت استفاده کنید تا از ورود هرگونه فرد ناشناس به داخل محل زندگی و یا کسب و کارتان جلوگیری به عمل آورید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: هزینه کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت هر متر مربع کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت در کرکره برقی

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone