درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با در کرکره ای پارکینگ صحبت کنیم. این در مزیت های زیادی دارد که یکی از این‌ مزیت ها افزایش آرامش و رفاه افراد می باشد. همچنین این در توانسته است امنیت ساختمان ها را نیز افزایش دهد. در کرکره ای پارکینگ باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند چند سال بدون هیچ‌ مشکلی کار کند.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه ارائه دهیم و بتوانید از وجود این امکانات عالی که در اختیار انسان ها می باشند استفاده نمایید. 

                                                                parking rolling door

در کرکره ای پارکینگ 

در کرکره ای پارکینگ امروزه بسیار پرطرفدار شده است. زیرا افراد زیادی اقدام‌ به تعویض در های قدیمی‌خود کرده اند و این نوع در را نصب نموده اند. آسایش و رفاه یکی از مزیت های این در می باشد که برای ساکنین ساختمان ها به ارمغان آورده است.

دیگر برای باز و بسته کردن در پارکینگ‌ نیازی به پیاده شدن از خودرو نمی باشد و تنها با یک دکمه می توان به راحتی در پارکینگ را باز و بسته نمود. مزیت بعدی را می توان افزایش امنیت ساختمان توسط این در دانست. دیگر دزدان و سارقین نمی توانند به راحتی این در را باز کنند و به داخل ساختمان وارد شوند.

همچنین این در به صورت خودکار چند ثانیه بعد از باز شدن بسته می شود و افراد نگرانی از باز ماندن در پارکینگ نخواهند داشت.

امروزه شرکت های بسیاری اقدام به تولید در کرکره ای پارکینگ کرده اند. اما باید در نظر داشته باشید این در اگر از کیفیت خوب و مناسبی برخوردار نباشد نمی تواند وظایف خود را به درستی انجام دهد. 

                                                              parking-rolling-door

اجزای سازنده این در

در کرکره ای پارکینگ از اجزا و قطعات مختلفی تولید و ساخته شده است. می توان این اجزا را شامل تیغه ها، موتور، ریل، یاتاق، ریسیور و دانست.

هر کدام از این قسمت ها یک وظیفه مخصوص به خود را دارند و همه این قطعات در کنار هم می توانند یک در کرکره ای بی عیب و نقص را ایجاد کنند. تیغه های در کرکره ای پارکینگ دارای ظاهر های مختلف می باشند که بنا به فضایی که فرد قصد نصب در پارکینگ را دارد و یا سلیقه خودش می‌تواند آن ها را انتخاب کند.

تیغه ها از جنس های مختلفی تولید می شوند و می توان آن ها را قطعه اصلی در کرکره ای پارکینگ دانست. تیغه هایی از جنس آلومینیوم، پلی کربنات و گالوانیزه در بازار وجود دارند که فرد بنا به نیاز و سلیقه و بودجه خود می تواند آن ها را انتخاب کند.

اکثر افراد از تیغه های آلومینیومی استفاده می کنند که قیمت مناسبی دارند و بسیار نیز پرکاربرد هستند. از تیغه پلی کربنات در مکان هایی استفاده می شود که فرد بخواهد محیط داخلی محل مورد نظر ش دیده شود. زیرا با نصب این تیغ ها می توان فضای آن طرف تیغه را نیز به راحتی مشاهده کرد. 

موتور را نیز‌ می توان جزو قطعات بسیار مهم دانست. بنا به نوع در و اندازه آن می توان موتوری مناسب را انتخاب کرد. اگر‌ موتور ضعیف باشد و نتواند به خوبی در را باز و بسته کند فرد مطمئنا با مشکل مواجه می شود. پس در نتیجه باید حتما در این زمینه بسیار تحقیق کرده و از موتوری مناسب و با کیفیت و پرقدرت استفاده کنند.

                                                                       parking-rolling-door

جمع بندی

در مطالب بالا در رابطه با دو قطعا اصلی در کرکره ای پارکینگ صحبت کردیم. این در ها قطعات مهم دیگری نیز دارند. حتما باید در نظر داشته باشید که نصب این در ها باید توسط متخصصین این کار انجام شود.

هیچ وقت فردی مبتدی و بدون تجربه نمی تواند در کرکره ای پارکینگ را نصب کند. در صورت نصب این در توسط یک فرد مبتدی و بی تجربه مشکلات زیادی برای شما ایجاد می‌شود. پس بهتر است در قدم نخست یک شرکت معتبر و با سابقه کار درخشان را در این زمینه پیدا کنید و راهنمایی های لازم را از‌ متخصصینش بگیرید.

بعد از آن می توانید اقدام به نصب در پارکینگ نمایید. در های کرکره ای پارکینگ بیشتر برای مکان هایی مناسب هستند که فضای کمی دارند و در نمی تواند به راحتی از جلو و عقب باز و بسته شود. این در ها می‌توانند به صورت عمودی و بدون اینکه فضایی را اشغال کنند باز و بسته شوند.

همواره در خرید این نوع در کیفیت را در نظر بگیرید. زیرا در کرکره ای پارکینگ وسیله ای ارزان قیمت نیست. پس بهتر است با کمی بیشتر هزینه کردن برندی معتبر و با کیفیت تهیه نمایید.

همچنین خدمات پس از فروش در این وسیله بسیار مهم است. زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی می توانید به راحتی و در سریعترین زمان ممکن از‌ خدمات پس از فروش آن بهره ببرید و مشکل را برطرف نمایید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: هزینه کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت هر متر مربع کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت در کرکره برقی

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone