درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

قیمت کرکره برقی پارکینگ چگونه مشخص می شود؟

کرکره های برقی این روزها به سبب مزایای بی شماری که دارند؛ انتخاب اول عمده افراد برای خرید می باشند. به دلیل محبوبیتی که کرکره های برقی در سالیان اخیر پیدا کرده اند و توانسته اند نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کنند، سازندگان این محصول به فکر طراحی و ساخت این کرکره ها در انواع مختلفی افتادند.

کرکره برقی پارکینگ یکی از انواع کرکره های برقی به شمار می آیند که این روزها جایگاه خود را میان مردم به خوبی پیدا کرده اند.

شاید سوالی که در ذهنتان به وجود آمده است، این موضوع باشد که قیمت کرکره برقی پارکینگ به چه صورت است؟ آیا همه افراد توانایی خرید آن ها را دارند؟ آیا این کرکره ها در رنج های قیمتی مختلفی تولید می شوند؟ اگر پاسخ سوالات خود را نمی دانید با ما همراه باشید چرا که می خواهیم از 0 تا 100 به بررسی عواملی که بر روی قیمت کرکره برقی پارکینگ تاثیر می گذارند، بپردازیم.

parking-rolling-shutter-price

قیمت کرکره برقی پارکینگ

موتورها چه تاثیری در قیمت کرکره برقی پارکینگ دارند؟

کرکره های برقی پارکینگ از تیغه، موتور، یراق آلات و سایر تجهیزاتی که برای ساخت و نصب این کرکره ها نیاز است، ساخته شده اند.

موتور: موتور کرکره های برقی را می توان از مهم ترین عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت کرکره برقی پارکینگ دارند، دانست.

موتورهای کرکره برقی پارکینگ به چهار دسته موتورهای ساید، موتورهای ساید اضطراری، موتورهای توبلار و موتورهای توبلار اضطراری تقسیم می شوند.

موتورهای ساید بیش تر برای کرکره هایی که وزن سنگینی را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. این موتورها قیمت بسیار بالاتری را نسبت به موتورهای توبلار دارند.

موتورهای ساید اضطراری از دیگر موتورهایی هستند که برای باز و بسته کردن کرکره های برقی مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی مثبتی که این موتورها دارند در این است که در صورت نبود برق می توان از برق اضطراری درون این موتورها برای به حرکت درآوردن کرکره های برقی استفاده کرد.

موتورهای توبلار دسته ای دیگر از موتورها به شمار می آیند که برای به حرکت درآوردن تیغه های کرکره برقی که وزنی سبک را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

این موتورها قیمت به مراتب پایین تری را نسبت به موتورهای ساید دارند.

با توجه به توضیحات بالا می تواند نتیجه گرفت، در صورتی که موتور کرکره برقی پارکینگ شما از نوع ساید باشد مجبور به پرداخت هزینه بیش تری هستید.

parking-rolling-shutter-price

تیغه کرکره برقی

بررسی تاثیر گذاری تیغه کرکره در محاسبه قیمت

تیغه کرکره های برقی در انواع مختلفی ساخته می شوند و می توان متناسب با نیاز اقدام به خرید کرکره های برقی برای پارکینگ کرد. بین تمام تیغه های برقی که در بازار موجود است، سه نوع تیغه وجود دارند که نسبت به دیگر تیغه ها محبوبیت بیش تری را دارند.

تیغه های آلومینیومی را می توان از پر طرفدارترین تیغه هایی دانست که بسیار از آن ها استفاده می شود. این تیغه ها بسیار سبک هستند و در عین سبکی مقاومت بالایی را نیز دارند.

 اگر به دنبال خرید یک تیغه با قیمت مناسب هستید این گزینه برایتان بسیار مناسب است.

تیغه های فولادی جزء دیگری از تیغه کرکره های برقی به شمار می آیند که بسیار سبک وزن هستند. این نوع از تیغه ها نیز همانند تیغه های آلومینیومی در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم هستند اما قیمت به مراتب بالاتری را نیز نسبت به تیغه های آلومینیومی دارند.

 از این نوع تیغه ها معمولا برای کرکره های برقی مغازه استفاده می شود.

تیغه های پلی کربنات نیز از دیگر تیغه های پر طرفدار این روزها هستند. این تیغه ها امنیت بسیار بالایی را دارند به گونه ای که از آن ها به عنوان تیغه های ضد سرقت نیز یاد می شود.

جنس این تیغه ها از پلی کربنات و شیشه است. یکی از معایبی که می توان به این نوع از کرکره ها وارد کرد موضوع گران قیمت بودن آن هاست.

parking-rolling-shutter-price

تجهیزات کرکره

تجهیزات جانبی چه تاثیری را در قیمت کرکره های برقی ایفا می کنند؟

هر چیز جانبی که قرار است برای نصب کرکره های برقی از آن ها استفاده شود را می توان جزئی از یراق آلات دانست.

به طور مثال برای این که بتوان از ایجاد سر و صدا کرکره های برقی جلوگیری کرد نیاز است تا ریلی که قرار است در سر تا سر دیوار نصب شود درجه یک باشد. اگر جنس ریل خوب باشد هیچ گونه سر و صدایی را ایجاد نمی کنند.

سنسورها را می توان از دیگر ابزارها و تجهیزاتی دانست که باید کیفیت بالایی را داشته باشند. اگر سنسورها عملکرد درستی را نداشته باشند ممکن است حین باز و بسته کردن درب به مشکل بر بخورند.

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد عواملی که بر روی قیمت کرکره برقی پارکینگ تاثیر می گذارند صحبت شد. یک نکته مهمی که وجود دارد این موضوع است که اگر می خواهید از خرید خود به مدتی طولانی استفاده کنید نیاز است تا کیفیت را در اولویت قرار دهید و تنها به مسائل مالی توجه نکنید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: در کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی ضد سرقت

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone