درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

کرکره برقی پارکینگ چیست؟

کرکره های برقی این روزها یکی از پر استفاده ترین اقلام می باشند؛ چرا که استفاده از آن ها راحت است و هر شخصی امکان استفاده از آن را دارد.

کرکره برقی پارکینگ دسته ای از کرکره های برقی به حساب می آیند که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. این کرکره ها به سبب مزایای بی شماری که دارند خیلی زود توانستند محبوبیتی فراتر از حد تصور به دست آورند.

اگر قصد خرید کرکره برقی پارکینگ را دارید اما در خصوص آن اطلاعاتی ندارید پیشنهاد می کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید.

نصب کرکره برقی برای پارکینگ بسیار مقرون به صرفه تر از نصب یک درب آهنی به همراه جک می باشد؛ چرا که درب آهنی نیاز دارد تا در ابتدا رنگ آمیزی شود و پس از آن جک بر روی این درب نصب شود.

 این کار بسیار زمان بر است و در عین حال نیز ممکن است عمری کوتاه تر نسبت به کرکره های برقی داشته باشد.

parking-rolling-shutter

کرکره برقی پارکینگ

برای انتخاب کرکره برقی پارکینگ مناسب چه فاکتورهایی باید رعایت شود؟

برای این که بتوانید یک کرکره برقی پارکینگ مناسب را خریداری کنید تا بتوانید مدت زمانی طولانی از آن استفاده کنید نیاز است تا به یک سری از موارد توجه ویژه ای داشته باشید.

انتخاب تیغه مناسب: اولین فاکتور مهم برای تعیین کیفیت یک کرکره برقی موضوع انتخاب تیغه مناسب است. تیغه های کرکره برقی در سه نوع تیغه آلومینیوم، ترکیب تیغه آلومینیوم و شفاف و تیغه کرکره پلی کربنات تولید می شوند.

 تیغه های آلومینیوم نسبت به تیغه های پلی کربنات بسیار ارزان قیمت هستند اما در مقابل کیفیت کم تری را نسبت به کرکره های پلی کربنات دارند.

انتخاب موتور مناسب: موتور ها نیروی مورد نیاز برای به حرکت درآوردن تیغه های پارکینگ را تولید می کنند.

موتور ها در چهار نوع توبلار معمولی، توبلار با برق اضطراری، ساید معمولی و ساید با برق اضطراری تولید می شوند. برای این که بتوانید از بین این چهار نوع موتور موجود دست به انتخاب بهترین آن ها بزنید نیاز است تا در ابتدا به یک سری از موارد توجه ویژه ای داشته باشید.

معمولا میزان تردد باید مهم ترین فاکتور باشد، در صورتی که میزان تردد در پارکینگ زیاد است باید نسبت به خرید موتور ساید اقدام کنید. از موتورهای توبلار بیش تر برای پارکینگ هایی که تردد آن چنانی ندارند؛ استفاده می شود.

parking-rolling-shutter

درب برقی

مزایای کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ فضای زیادی را اشغال نمی کند و در کوچک ترین فضاها نیز امکان استفاده از این کرکره ها وجود دارد. از آن جایی که مشکل کمبود فضا یکی از معضلات همیشگی می باشد، انتخاب این کرکره ها می تواند بهترین گزینه برای رفع این مشکل باشد.

ایجاد امنیت را می توان دومین مزیت کرکره برقی پارکینگ دانست. درب یکی از راه های ورود به ساختمان و محیط می باشد. درب های برقی می توانند انتخابی مطمئن باشند چرا که این درب ها امنیت بالایی را دارند.

سهولت در رفت و آمد از دیگر مزیت های کرکره های برقی به شمار می رود. این درب ها به سادگی هر چه تمام تر و فقط با فشردن یک دکمه باز و بسته می شوند.

از آن جایی که این کرکره ها در انواع و اقسام مختلفی ساخته می شوند؛ هر شخص با هر سلیقه ای امکان خرید آن ها را دارد. این کرکره ها همچنین قیمت بالایی را ندارند و تقریبا اکثر افراد جامعه امکان خرید آن ها را دارند.

در برخی از اماکن امکان نصب درب آهنی جک دار وجود ندارد؛ در مقابل اما می توان در هر محیطی و بدون هیچ گونه محدودیتی از کرکره های برقی استفاده کرد.

برای چه ساختمان هایی امکان نصب کرکره برقی وجود دارد؟

به طور کلی امکان نصب کردن کرکره برقی پارکینگ برای ساختمان های در حال ساخت و همچنین ساختمان های ساخته شده وجود دارد.

 اگر ساختمان شما در حال ساخت است به شما توصیه می کنیم که در ابتدا اقدام به نصب این کرکره ها کنید؛ چرا که در این صورت می توان یک فضایی استاندارد را برای نصب کرکره ها در نظر گرفت.

برای ساختمان های ساخته شده نیز در ابتدا باید متراژ مکانی که قرار است این کرکره ها در آن جا قرار بگیرند، اندازه گیری شود.

بعد از اندازه گیری نوبت به انتخاب کرکره می رسد. در هنگام انتخاب نوع کرکره حتما با یک کارشناس ماهر مشورت داشته باشید تا بتواند بهترین پیشنهاد را به شما دهد.

parking-rolling-shutter

کرکره برقی

تجهیزات ایمنی کرکره های برقی

برای این که بتوان از خطرات احتمالی که ممکن است توسط این کرکره ها به وجود آید جلوگیری کرد، نیاز است تا به برخی موارد توجه ویژه ای شود.

 یکی از خطراتی که همواره وجود دارد این مورد است که هنگامی که یکی از همسایگان در حال عبور و مرور است، ممکن است دیگری به صورت کاملا اتفاقی دکمه بسته شدن درب را بفشارد.

در این حالت باید یک قطعه ای به نام فتوسل وجود داشته باشد که از بروز همچنین خطری جلوگیری کند.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: هزینه کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت هر متر مربع کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت در کرکره برقی

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone