درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

قیمت درب کرکره برقی چه طور تعیین می شود؟

قیمت درب کرکره برقی یکی از اصلی ترین موارد برای افرادی که می خواهند این نوع کرکره را بخرند، می باشد. ویژگی ها و مشخصه هایی که کرکره های برقی دارند نیز از دیگر عامل های مهم برای خرید این محصول می باشد. در این مقاله قصد داریم در خصوص عواملی که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت درب کرکره برقی می گذارند، صحبت کنیم.  

کرکره های برقی به سبب ویژگی های بی شماری که دارند، این روزها انتخاب اول بسیاری از افراد می باشند. اکثر کسبه ها از این کرکره برای ایجاد امنیت و محافظت از مغازه خود در برابر دستبرد و سرقت استفاده می کنند. به دلیل استقبال بی نظیری که از این کرکره ها شد بسیاری از برندهای مطرح و شناخته شده در کشور دست به تولید این کرکره ها در انواع مختلفی زدند تا هر شخص با هر بودجه و سلیقه ای امکان خرید این نوع کرکره ها را داشته باشد.

rolling-door-price

قیمت درب کرکره برقی

فاکتورهای تعیین کننده قیمت درب کرکره برقی

 موتور کرکره برقی از عوامل مهمی است که در تعیین قیمت درب کرکره برقی نقشی مهم را ایفا میکند. از آن جایی که کرکره های برقی در انواع مختلفی ساخته میشوند به طبع قیمت های مختلفی را نیز دارند. موتورهایی که توسط کشور آلمان تولید می شوند بسیار گران قیمت تر از موتورهایی هستند که توسط سایر کشورها تولید میشوند؛ البته ناگفته نماند طول عمر موتورهای آلمانی بسیار بالاست و گران قیمتی آن بی دلیل نیست.

موتورهای کرکره برقی در دو نوع موتور ساید و موتور توبولار تولید میشوند. موتورهای توبولار برای کرکره هایی که وزن سبکی را دارند مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار مقرون به صرفه هستند.

تیغه کرکره برقی نیز از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت درب کرکره برقی میباشد. به عبارت بهتر جنس، نوع، اندازه و نوع عایق می تواند رقم زننده قیمت نهایی کرکره های برقی باشد. از پر کاربردترین تیغه های کرکره برقی که این روزها بسیار از آن ها استفاده می شود می توان به تیغه های آلومینیومی، فولادی و پلی کربنات اشاره کرد. در میان این سه نوع تیغه پر کاربرد اما تیغه های فولادی قیمت به مراتب بالاتری را نسبت به دیگر تیغه ها دارند.

تیغه های فولادی بسیار مستحکم هستند و به همین دلیل طول عمر بالایی را دارند. تیغه های آلومینیومی اما دیگر تیغه های محبوب بازار هستند که از مهم ترین ویژگی های آن ها می توان به ضد خش بودنشان اشاره کرد. به دلیل این ضد خش بودنشان در مراکز پر تردد مانند سوله ها صنعتی، فروشگاه ها و... از این تیغه ها استفاده می شود. متراژ دیگر عامل مهم تعیین کننده قیمت می باشد. البته متراژ مانند دو مورد قبلی تاثیر بسیار زیادی را در قیمت ندارد اما نمی توان از آن نیز چشم پوشی کرد.

کیفیت چه تاثیری بر قیمت دارد؟

قیمت درب کرکره برقی بر اساس هر متر مربع و با بررسی عواملی که در قسمت قبل به آن ها اشاره شد مشخص  می شود. متریالی که در ساخت کرکره های برقی مورد استفاده قرار می گیرند نیز از جمله مواردی است که در نرخ گذاری نمی توان از وجود آن چشم پوشی کرد. شاید مهم ترین دلیلی که باعث می شود تا قیمت یک کرکره برقی با دیگری متفاوت باشد همین موضوع کیفیت باشد. معمولا کرکره هایی که کیفیت بسیار بالایی را دارند طول عمر بیش تری نیز دارند؛ همین موارد کافیست که تاثیر مستقیمی را بر روی قیمت بگذارند.

کرکره های برقی در رنگ های متنوعی تولید می شوند. تاثیر تنوع رنگ بر روی قیمت آن چنان زیاد و چشم گیر  نیست ولی در برخی مواقع بسیاری از فروشندگان رنگ را نیز یک فاکتور کلیدی برای افزایش قیمت در نظر می گیرند.

rolling-door-price

کرکره برقی

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد عواملی که بیش ترین تاثیر را بر روی قیمت درب کرکره برقی می گذارند، صحبت شد. در انتها اما نیاز است تا در خصوص این که کرکره برقی چیست و چه ویژگی هایی دارد توضیح کوتاهی داده شود.

کرکره های برقی جزئی از کرکره ها هستند که بدون نیاز به دخالت فیزیکی باز و بسته می شوند و باعث می شوند تا تردد به راحتی انجام شود. از مهم ترین مزایایی که این درب ها دارند این است که هیج گونه محدودیتی در استفاده از این کرکره های برقی وجود ندارد.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: در کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی ضد سرقت

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone