درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

قیمت هر متر مربع کرکره برقی به چه صورت محاسبه می شود؟

کرکره های برقی به سبب مزایایی که دارند این روزها انتخاب اول بسیاری از افراد برای خرید هستند. از مهم ترین ویژگی هایی که کرکره های برقی دارند می توان به موضوع سهولت آن ها اشاره کرد.

 این کرکره ها به سادگی قابل استفاده هستند و هر شخصی امکان استفاده از کرکره های برقی را دارد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت دیگری که کرکره های برقی دارند مقرون به صرفه بودن آن هاست.

 از آن جایی که این کرکره ها در انواع مختلفی تولید می شوند بیش تر اقشار جامعه امکان خرید و استفاده کردن از آن ها را دارند. اگر قصد خرید کرکره برقی را دارید اما در خصوص آن اطلاعاتی ندارید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

جالب است بدانید قیمت کرکره های برقی بر اساس متر مربع محاسبه می شود. برای این که بتوانید محاسبه دقیقی در خصوص قیمت کرکره های برقی داشته باشید نیاز است که قیمت هر متر مربع کرکره برقی را بر اساس متریال، موتور و دیگر تجهیزاتی که در ساخت کرکره های برقی از آن ها استفاده می شود، بدانید.

rolling-shutter-price-per-square-meter

قیمت هر متر مربع کرکره برقی

عوامل تاثیر گذار در قیمت کرکره های برقی

برای محاسبه قیمت هر متر مربع کرکره برقی نیاز است به فاکتورهایی که در ادامه به آن ها می پردازیم توجه کنید و بر اساس آن شروع به محاسبه قیمت کنید.

 موتور: برای این که بتوانید کرکره های برقی را جابجا کنید باید موتور یک نیروی محرک را ایجاد کند. موتورهایی که برای کرکره های برقی مورد استفاده قرار می گیرند به چهار دسته موتورهای توبلار، موتورهای توبلار اضطراری، موتورهای ساید و موتورهای ساید اضطراری تقسیم می شوند.

موتورهای توبلار برای کرکره های برقی که وزن کمی را دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این موتورها قیمت بسیار پایین تری را نسبت به موتورهای ساید دارند.

این موتورها دارای برق اضطراری نیستند و در مواقع نبود برق باید از خلاص کن دستی استفاده شود. اگر در مواقع نبود برق استفاده از خلاص کن دستی برایتان مشکل است می توانید از موتورهای توبلار اضطراری استفاده کنید.

موتورهای ساید نوع دیگر از موتورها به حساب می آیند. از این موتورها برای کرکره هایی که وزن سنگینی را دارند استفاده می شود. این موتورها قیمت بسیار بیش تری را نسبت به موتورهای ساید دارند.

این موتورها دارای برق اضطراری هستند و در مواقع قطع برق نیز می توان از آن ها استفاده کرد.

rolling-shutter-price-per-square-meter

کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی چه تاثیری در قیمت کرکره برقی دارند؟

تیغه آلومینیومی: فاکتور مهم دیگر تاثیر گذار در قیمت هر متر مربع کرکره برقی موضوع تیغه آن هاست. اغلب کرکره های برقی از جنس آلومینیوم ساخته شده اند.

آلومینیوم به دلیل این که وزن سبک تری را دارد قیمت کم تری را نیز نسبت به سایر تیغه های کرکره برقی دارد.

تیغه گالوانیزه: این نوع از تیغه ها بسیار مقاوم تر از تیغه های آلومینیومی هستند. یکی از ایراداتی که به این نوع تیغه ها می توان وارد کرد موضوع ضد خش نبودن آن هاست.

در صورتی که یک تکه از این کرکره ها خراش بردارد، امکان زنگ زدگی کرکره وجود دارد. این تیغه ها قیمت به مراتب کم تری را نسبت به تیغه های آلومینیومی دارند.

تیغه فولادی: این نوع تیغه ها قیمت بالایی را ندارد و در عین حال بسیار پر استفاده هستند. این نوع از تیغه ها ظاهری کاملا متفاوت با تیغه های آلومینیومی را دارند.

تیغه شفاف: دسته سوم از تیغه هایی که تاثیر مستقیمی را در قیمت دارند تیغه های شفاف هستند.

 این نوع تیغه ها امنیت بسیار بالایی را دارند؛ به صورتی که از آن ها با نام تیغه های ضد سرقت نیز یاد می شود. تیغه های شفاف در انواع مختلفی تولید می شوند و دارای رنگ بندی متنوعی نیز هستند.

به سبب مزایایی که این نوع تیغه ها دارند قیمت بسیار بالاتری را نسبت به سایر تیغه های موجود در بازار دارند.

سایز و اندازه چه تاثیری در قیمت هر متر مربع کرکره برقی دارد؟

سایز و اندازه کرکره های برقی از جمله مواردی است که می تواند نقشی بسیار مهم را در قیمت هر متر مربع کرکره برقی ایفا کند.

هر چقدر مکانی که قرار است کرکره برقی در آن جا نصب شود بزرگ تر باشد به طبع قیمت کرکره برقی نیز افزایش خواهد یافت.

بعد از انتخاب نوع تیغه و قیمت کرکره برقی نوبت به انتخاب مکانی که قرار است تا این کرکره ها در آن جا نصب شوند، می رسد. به طور مثال باید مشخص شود این کرکره قرار است در محیطی تجاری و یا اداری وصل شود.

بعد از مشخص شدن این موارد نوبت به محاسبه قیمت هر متر مربع کرکره برقی می رسد. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این موضوع است که سعی کنید کیفیت را در اولویت قرار دهید.

اگر محصولی که خریداری می کنید کیفیت مطلوبی را داشته باشد می توانید برای مدت زمانی طولانی از آن استفاده کنید.

rolling-shutter-price-per-square-meter

تیغه کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: در کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی ضد سرقت

3.5/5 (2 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone