درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با قیمت در کرکره برقی صحبت کنیم. این در کاربرد های زیادی در محیط های مختلف دارد. این در با استفاده از موتور های مخصوصی که درونش تعبیه شده است حرکت می‌کند.

این نوع در توانسته است به جای در های کرکره ای اهنی و دستی بیاید و کار افراد را بسیار راحت تر نماید. همچنین این در دیگر مانند کرکره های قدیمی و آهنی در برابر باران و برف رنگ خود را از دست نمی دهد. در های قدیمی باید هر از گاهی رنگ آمیزی شوند تا ظاهری زیبا پیدا کند.

در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با قیمت در کرکره برقی صحبت کنیم و نحوه عملکرد آن را نیز توضیح دهیم‌.

                                                            rolling-shutter-price

در کرکره برقی چیست و چگونه کار می‌کند

قبل از‌ پرداختن به بررسی قیمت در کرکره برقی می‌خواهیم در رابطه با خود این در صحبت کنیم. این در ها را می توان شکل جدیدی از در های کرکره دستی دانست که با موتور کارکرده و به صورت عمودی باز و بسته می شوند.

این در ها مزیت های زیادی دارند. می توان گفت عمده مزیت این در ایمن ساختن مکانی می باشد که به در کرکره برقی مجهز شده است. در صورت بسته بودن این در دیگر ورود سارقین و دزد ها به محل مورد نظر امکان پذیر نمی باشد.

جنس این در ها بیشتر از آلومینیوم می باشد که کارکرد و رنگ‌ پذیری راحتتری نیز دارند. یک عامل مهم در تعیین قیمت در کرکره برقی جنس آلومینیوم به کار رفته در آن می باشد.

هرچه مقدار این آلومینیوم بیشتر و مرغوب تر و با کیفیت تر باشد قیمت این در نیز بیشتر می شود. می توان گفت به دلیل ارتباط مستقیمی که این نوع در با حفظ امنیت محیط دارد بهتر است از دری با کیفیت و مرغوب استفاده شود.

به این صورت دیگر در برابر آسیب و یا ورود دزدان مقاومت بیشتری خواهد داشت. این در اهرم ها و وسایل الکترونیکی خاصی دارد که افراد می توانند آن ها را تنظیم کنند. به این صورت این در ها می توانند در یک زمان مشخص باز و بسته شوند.

قیمت در کرکره برقی به جنس اهرم به کار رفته و موتور آن نیز بستگی دارد. هر چه این وسایل از برند های معتبر و با کیفیت تر باشند قیمت در کرکره برقی نیز افزایش می‌ یابد و گران تر می شود.

قیمت در کرکره برقی

در بالا تا حدودی به موارد موثر در قیمت در کرکره برقی پرداختیم. می توان گفت عمده موارد موثر در تعیین قیمت این نوع در ها میزان کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن می باشد. هر چه این مواد از کیفیت و مرغوبیت بیشتری برخوردار باشند می توان گفت قیمت در ها نیز بیشتر و گران تر می‌شود.

هرچه آلومینیوم و موتور و مواد به کار رفته در در های کرکره برقی از کیفیت پایین تری برخوردار باشند پس قیمت آن نیز کاهش پیدا کرده و کم تر می شود. یک عامل دیگر که در قیمت در کرکره برقی نقش دارد تعداد در هایی می باشد که افراد می خواهند برای‌ محیط مورد نظر نصب کنند. با بررسی محیط مورد نظر توسط یک متخصص این کار می توان تعداد درها را تخمین زد.

                                                        rolling-shutter-price

هر چقدر تعداد درها بیشتر باشند در نتیجه از مواد بیشتری نیز در ساخت و تولید آن استفاده می شود. به عبارت دیگر هرچه مقدار فضایی که فرد می خواهد با در  کرکره برقی پوشش دهد بیشتر باشد باید قیمت بیشتری نیز پرداخت کند.

قیمت در کرکره برقی به عواملی مختلفی بستگی دارد. بیشتر این عوامل مواردی می باشند که در ساخت آن به کار رفته اند مانند: تیغه کرکره برقی، محفظه کرکره برقی، رول کرکره برقی، ریل کرکره برقی، ریموت کرکره برقی، کنترل پنل کرکره برقی. کیفیت و جنس این موارد که گفته شد تاثیر مستقیمی در قیمت گذاری این نوع در ها خواهد داشت.

جمع بندی

در بالا در رابطه با قیمت در کرکره برقی صحبت کردیم. به یاد داشته باشید نصب این در ها می تواند خیال شما را در مورد امنیت مکان مورد نظرتان راحت کند. پس بهتر است در خرید این نوع در ها تمام دقت و تلاش خود را به کار ببرید و دری با کیفیت از شرکتی معتبر خریداری نمایید.

به این صورت تا چندین سال بدون هیچ‌ مشکلی می توانید از این در استفاده نمایید. در کرکره برقی اگر با کیفیت باشد دیگر با مشکلات و خرابی شما را آزار نمی دهد. البته خرید این نوع در از شرکتی معتبر نیز جزو الزامات است تا در صورت هر گونه مشکل فرد بتواند از خدمات پس از فروش شرکت استفاده کند.

امید است با مطالب بالا توانسته باشید در رابطه با نحوه قیمت گذاری در کرکره برقی اطلاعات جامع و مفیدی به دست آورید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: در کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی ضد سرقت

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone