درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با قیمت کرکره برقی فولادی صحبت نماییم. اگر می خواهید از کرکره برقی فولادی در سازه های خود استفاده کنید و یا به این‌ مبحث علاقه مند هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. زیرا قصد داریم اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما ارائه دهیم و شما را با مزیت های آن آشنا نماییم.

                                                           steel-rolling-shutter

کرکره برقی فولادی

قبل از‌ پرداختن به قیمت کرکره برقی فولادی بهتر است کمی در رابطه با خود این وسیله صحبت نماییم. می توان گفت بیشتر از کرکره برقی فولادی در ساخت سازه ها استفاده می شود. موارد مصرف این وسیله در ساخت در و پنجره ساختمان ها است. این وسیله می تواند امنیت زیادی را برای محیطی که در آن نصب می شود ایجاد نماید. این وسیله مزیت های زیادی دارد.

یکی از این مزیت ها مقاومت بسیار بالای این نوع کرکره نسبت به جنس آلومینیومی آن می‌ باشد. به همین دلیل دزدان و سارقین به راحتی نمی توانند این کرکره های فولادی را شکسته و وارد شوند. ضد ضربه بودن آن نیز یک مزیت دیگر می‌ باشد.

به دلیل ضد ضربه بودن کرکره فولادی می توان گفت این وسیله در برابر آسیب و سایش نیز بسیار مقاوم است. همچنین در برابر باد و باران و طوفان نیز این کرکره مقاومت بالایی دارد و به علت وجود همین مسائل طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.

تمام این مزیت ها می تواند بر قیمت کرکره برقی فولادی تاثیرگذار باشد. عایق بودن آن نیز یک مزیت دیگر می‌ باشد. به واسطه عایق بودن، گرما و انرژی دیگر از محیط مد نظر خارج نمی شود و این خود یک امکان عالی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی است.

یکی دیگر از مزیت های کرکره برقی فولادی نسبت به مدل های معمولی رنگ آن می باشد. با گذر زمان رنگ این نوع کرکره ها از بین نمی رود و ثابت می‌ ماند. این کرکره اصلا دچار رنگ پریدگی نمی شود و رنگ خود را از دست نمی دهد. به همین خاطر نیاز نیست شما هر چند سال یک دفعه اقدام به رنگ کردن این کرکره ها کنید و هزینه ای اضافه پرداخت نمایید.

                                                            steel-rolling-shutter

قیمت کرکره برقی فولادی

قیمت کرکره برقی فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته قبل از هر نوع اقدامی باید بدانید که قیمت این نوع کرکره از نوع معمولی و آلومینیومی آن بیشتر می باشد. اما در بین مدل های کرکره برقی فولادی با توجه به جنس و مواد اولیه استفاده شده این قیمت گذاری متفاوت می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکانات خوبی در اختیار افراد قرار گرفته است. بهتر است برای نصب بیشتر از کرکره های برقی فولادی استفاده شود. به علت مزیت هایی که گفته شد استفاده از این نوع کرکره بسیار منطقی تر و مقرون به صرفه تر می باشد. یکی از علت های بالا بودن قیمت کرکره برقی فولادی تیغه آن می باشد. تیغه های کرکره های معمولی بسیار مشکل ساز بودند.

اما تیغه های کرکره برقی فولادی بسیار کم صدا می باشد و در حین کار کردن کم ترین مشکل را به وجود می آورد. حتما در هنگام خرید به نوع تیغه کرکره برقی فولادی توجه کنید.

ممکن است تیغه های معمولی که احتمال زنگ زدگی بالایی نیز دارند را به جای تیغه فولادی به شما بفروشند. پس قبل از خرید از جنس تیغه اطمینان حاصل نمایید. زیرا این نوع تیغه ها دچار آسیب و خرابی کمتری می شوند و شما را کمتر با مشکل و دردسر روبرو می کنند.

                                                     steel-rolling-shutter

جمع بندی در رابطه با کرکره برقی فولادی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدیم قیمت کرکره برقی فولادی به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل شامل کیفیت مواد اولیه در ساخت این محصول، تیغه آن، رنگی که بر روی آن زده شده است، عایق بودن این نوع کرکره و می باشند که همگی در قیمت گذاری این وسیله نقش مستقیمی دارند.

اگر قصد دارید محیط مد نظر خود را مجهز به کرکره نمایید، بهتر است از کرکره های برقی فولادی استفاده نمایید. این کرکره ها به علت ضد سرقت بودن و همچنین کیفیت بالا بسیار به صرفه می باشند. زیرا شما با یک بار هزینه کردن می توانید تا چندین سال بدون هیچ نگرانی و مشکلی از این وسیله استفاده کنید.

البته قبل از نصب این وسیله بهتر است از یک کارشناس متخصص در این زمینه کمک و مشورت بگیرید. به این ترتیب می توانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

می توان گفت قیمت کرکره برقی فولادی نسبت به مزیت هایی که دارد بسیار نیز مناسب است. زیرا افراد با یک هزینه می توانند از مزیت های زیاد آن بهره مند شوند. البته در نظر داشته باشید هر وسیله ای یک روز خراب می شود.

بهتر است هر ازگاهی این کرکره ها را چک‌ کنید و در صورت بروز مشکل آن را در اولین فرصت برطرف نمایید. امید است با مطالب بالا توانسته باشید در رابطه با قیمت کرکره برقی فولادی و مزیت های آن اطلاعات مفیدی به دست آورید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره پلی کربنات

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره برقی آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: هزینه کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی فولادی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت کرکره برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت هر متر مربع کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت در کرکره برقی

5.0/5 (1 رای)
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone