درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیکگروه خسروشاهی

درب کشویی شیشه ای چیست؟

درب ها راه ورود به مکان های مختلف هستند. در صورت نبود درب امنیت و راحتی هیچ معنایی ندارد. به سبب همین بحث امنیتی درب را می توان یکی از مهم ترین اجزای هر مکانی دانست. درب ها در انواع مختلفی تولید و به دست مصرف کنندگان می رسند.

درب کشویی شیشه ای یکی از انواع درب های ساخته شده است که این روزها طرفداران بسیاری را دارد. به دلیل این که درب ها در انواع مختلفی تولید می شوند دست خریداران را برای انتخاب بسیار باز گذاشته اند. اگر قصد خرید درب کشویی شیشه ای را دارید ادامه این مقاله را از دست ندهید چرا که از سیر تا پیاز به توضیح این درب ها خواهیم پرداخت.

درب های کشویی شیشه ای در دو نوع درب شیشه ای دستی لولایی و درب شیشه ای ریلی تولید می شوند و مصرف کنندگان می توانند بنا به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید آن ها نمایند.

درب شیشه ای دستی لولایی همان طور که از نامش پیداست به صورت دستی باز و بسته می شوند. یکی از مزیت هایی که درب های شیشه ای دارند، زیبا بودن آن هاست. این زیبایی بخشیدن به محیط باعث شده تا انتخاب بسیاری از افراد خرید درب های شیشه ای باشد.

البته هر محصولی در کنار مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز می باشد. از معایب این نوع درب ها می توان به دستی باز و بسته کردن آن ها اشاره کرد.

درب های شیشه ای ریلی بر روی یک ریل مشخص حرکت می کنند و در دو نوع اتوماتیک و دستی تولید می شوند. این روزها به سبب راحت تر کردن تردد بسیاری از خریداران به دنبال خرید درب های اتوماتیک هستند تا نیازی به باز و بسته شدن درب به صورت دستی نباشد.

درب شیشه ای کشویی

مزایای درب کشویی شیشه ای

درب های شیشه ای کشویی در یک مسیر مشخص و به صورت کاملا دستی باز و بسته می شوند. از مزیت هایی که این درب ها دارند می توان به بی صدا بودن آن ها اشاره کرد. این درب ها استحکام فوق العاده ای را دارند و هیچ گاه دچار افتادگی نخواهند شد.

درب کشویی شیشه ای به سبب این که جا گیر نیستند؛ در محیط هایی که کوچک هستند به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد. این درب ها به صورت اتوماتیک نیز تولید می شوند اما نسبت به درب های دستی قیمت بالاتری را دارند.

در استفاده از این درب ها محدودیتی وجود ندارد و درب های کشویی را می توان با دیگر درب ها چوبی و فلزی نیز جایگزین کرد. شاید بتوان یکی از علت هایی محبوبیت درب های کشویی شیشه ای را این مورد دانست.

درب کشویی شیشه ای به دو صورت فریم دار و فریم لس تولید می شوند. جنس فریم درب های شیشه ای کشویی از آلومینیوم است البته در برخی مواقع جنس فریم ها نیز از استیل ساخته می شوند.

قیمت یا کیفیت؟

این روزها به سبب شرایط اقتصادی که بر جامعه حاکم است؛ بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید درب کشویی شیشه ای ارزان قیمت کرده اند. در ساخت این درب ها متریال مرغوب به کار نرفته است. عدم استفاده از متریال مرغوب در ساخت آن ها باعث شده تا عمر مفید این درب ها بسیار کوتاه باشد. اگر می خواهید از خریدی که انجام می دهید نهایت استفاده را ببرید؛ نیاز است تا یک محصول با کیفیت را بخرید.

درب کشویی

طراحی و اجرای درب های کشویی

برای طراحی و اجرای درب های کشویی نیاز است تا در ابتدا مکانی که قصد اجرای درب کشویی شیشه ای را دارید مشخص کنید. در مرحله بعد کارشناس به محلی که قرار است این درب قرار بگیرد اعزام می شود.

کارشناس با بررسی محل به شما می گوید که آیا امکان نصب این درب وجود دارد یا خیر. در برخی اوقات ممکن است کارشناس گزینه بهتری را پیش روی شما قرار دهد. در این مرحله نیاز است تا کارشناس اندازه گیری محل را انجام دهد. بعد از اندازه گیری نوبت به ساخت درب می رسد.

معمولا مدت زمان مورد نیاز برای ساخت این درب ها بین 4 الی 7 روز کاری می باشد. نصب این درب ها نیز زمان بر نیست و طی نهایت 1 روز انجام می گیرد.

برای سفارش و کسب اطلاعات بیش تر در خصوص درب کشویی شیشه ای با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب ریموتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: انواع درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: دلایل استفاده از درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: دلایل استفاده از کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: انواع کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: خروج از درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: آسیب های درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: چک کردن درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: درب اتوماتیک آرتا در

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره ای پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب کرکره برقی

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب ریموت دار کرکره ای

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب برقی مغازه

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: قیمت درب شیشه ای تاشو

مطلب پیشنهادی مرتبط: نمایندگی درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب ریلی پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: خدمات درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب کرکره ای اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: خرید کرکره اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب پارکینگی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب کنترل راهبند پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک پارکینگ

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک صنعتی

مطلب پیشنهادی مرتبط: نصب درب اتوماتیک کرکره ای

5.0/5 (1 رای)
parking power door pricerolling power doorparking rolling door priceglass power door
chapta

با عضویت در سایت آخرین اخبار به شماره همراه شما پیامک شود

whatsappphone